/ Maj 14, 2024/ Ogłoszenia parafialne

12.05.2024 r.

Uroczystość Wniebowstą –

pienia Pańskiego

Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Romana w 17-tą r. śm.,  matki Anny, ojca Rudolfa, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodz.

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + męża i ojca Rudolfa, w kolejną r. śmierci dla ++ rodziców z obu stron i ++ z rodziny

11.00 PiP Uroczystość 1-wszej Komunii św. – Msza św. w int. dzieci przystępujących do 1-wszej Komunii św. rodziców, chrzestnych i ich rodzin.
13.05.2024 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Rafała Kieroth w 30-ty dzień po śmierci.

Nabożeństwo fatimskie.
14.05.2024 r.

Św. Macieja Apostoła

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + żony , matki i babci Marty na pamiątkę urodzin.

15.05.2024 r.

Do Bożej Op. i  KM o łaski w rodzinach Róż Różańcowych, o nawrócenie grzeszników za ++ z Róży Róż. P. D. Kulik.

PiP Do KM o bł. Boże i zdrowie dla żyjących sióstr i  oraz dar życia w. dla ++ sióstr z Róży R. P. Heleny Firguth, o nawrócenie grzeszników , oraz o pokój na świecie.
16.05.2024 r.

Św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, Patrona Polski

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Renaty Pierzyna na okoliczność śmierci i pogrzebu – od P. Krzysztofa Olczyka.

18.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + matki Gertrudy Pawlik w  10-tą  r. śm. i ++ z rodziny,  oraz o zdrowie i bł. B. w rodz.
17.05.2024 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Jerzego Kasprzyk w 1-sza r. śmierci.

Do KM o Boże bł. zdrowie i dary Ducha Świętego dla żyjących o pokój na świecie i radość w. dla zmarłych z Róży Różańcowej z Molnej.
18.05.2024 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ Józefy i Władysława Kapuścik i ++ z rodziny.

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + Jana Wiechoczek w 30-ty dzień po śmierci.

18.00 J Do Mił. B. i KM o dar życia w. dla + siostrzenicy Krystyny w 3-cią r. śmierci, oraz dla ++ rodziców, rodzeństwa, pokr. i dusz w czyśćcu cierpiących.
19.05.2024 r.

Odpust

ku czci św. Jana Nepomucena

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie, oraz za + matkę Marię, ojca Jana na pamiątkę urodzin, i ++ z rodziny i pokr.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Piotra w 5-tą r. śm, dla ++ teściów: Franciszka i Anny, rodziców Leona i Teresy, brata Ernesta i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. B. w rodz.

11.00 J Suma odpustowa ku czci św. Jana Nepomucena i Uroczystość rocznicy 1-wszej Komunii św.

W dni powszednie nabożeństwo w kościele św. PiP o godz. 17.30.

Sakr. Pokuty rano przed Mszą św., a wieczorem przed nabożeństwem.

W poniedziałek nabożeństwo fatimskie – o godz. 18.00 różaniec i wezwania do Matki Bożej później Msza św. i procesja.

W niedzielę 19 maja przypada też odpust ku czci św. Jana Nepomucena współpatrona naszej parafii, Msza św. w kościele św. Jana o godz. 11.00,  jak co roku odpust będzie połączony z uroczystością rocznicy 1-wszej Komunii św.

Po południu o godz. 15.00 Parafialna Rada Duszpasterska  zaprasza na spotkanie odpustowe przy kawie, ciastkach i  akompaniamencie Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Chudoby  –   na  farskim ogrodzie.

O godz. 15.00 w kościele św. Jana Nepomucena Koronka do Bożego Miłosierdzia i nabożeństwo do Ducha Świętego zakończone błogosławieństwem sakramentalnym.