/ Październik 6, 2024/ Ogłoszenia parafialne

06.10.2024 r.

XXVII zwykła

Do Mił. B. i MBR o dar życia w. dla ++ rodziców, teściów, siostry Marianny z mężem, 4 braci, szwagierki z 2 synami, szwagra z żoną i synem i dla ++ z rodziny.

Do Bożej Op. i MBR  z podz.  za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie i rodzinach córek, a dla wnucząt o opiekę św. Anioła Stróża i dary Ducha Świętego.

Do Bożej Op. i MBNP z podz.   za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże dla Krystyny  w 80-tą r. urodzin.

14.00 P Do Mił. B. o dar życia w. dla  + Eugeniusza Glinka w 7- mą r. śmierci i dla ++ z rodziny.
07.10.2024 r.

Matki Bożej Różańcowej.

Do Mił B.. o dar życia w. dla ++ rodziców: Marii i Władysława w kolejna r. śm. i ++ z rodzin Bizoń i Fiirhuth.

Do MBR o łaski potrzebne w rodzinach Róż Różańcowych P. U. Mika i dar życia w. dla zmarłych, o powołania kapłańskie i zakonne, oraz o pokój na świecie.
08.10.2024 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Zbigniewa Samulak  na okol. i  śmierci – od rodzin: Kramarczyków i Zachwiejów.

Do

MBR o łaski potrzebne w rodzinach Róż Różańcowych P. K. Sosnowskiej i dar życia w. dla zmarłych.
09.10.2024 r.

Do MBR o łaski potrzebne w rodzinach Róż Różańcowych P. D. Kulik i dar życia w. dla zmarłych, oraz o nawrócenie grzeszników i o pokój na świecie.

J Do MBR o dar pokoju na świecie i nawrócenie grzeszników, oraz o bł. Boże dla żyjących i dar życia w. dla zmarłych sióstr z Róży Różańcowej P. H. Fiirguth.
10.10.2024 r.

Za dusze w czyśćcu cierpiące.

Do MBR o łaski potrzebne w rodzinach Róż Różańcowych z Molnej, o dar życia w. dla zmarłych, o powołania kapłańskie i zakonne, oraz o pokój na świecie i w int. dzieci i młodzieży.
11.10.2024 r.

Nabożeństwo fatimskie.
12.10.2024 r.

W int, Modlitewnej Grupy św. Józefa.

Do Bożej Op. i MBR z podz. za otrzymane łaski i  z prośbą o zdrowie i Boże bł. dla całej rodziny, oraz dar życia w. dla ++ rodziców : Piotra i Florentyny, brata Norberta, teściów Augustyna i Franciszki, oraz dla ++ z rodziny.
13.10.2024 r.

XXVIII zwykła

Do Bożej Op. i MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o  zdrowie i bł. B. dla Józefa z ok urodzin, oraz dla całej rodziny.

Do Mił. B. i MBR o dar życia w. dla + matki Anny i ojca Pawła, dla ++ teściów Marii i Piotra i brata Jana i ++ z rodziny, oraz z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

11.00 PiP Do Bożej Op. i MBR z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o  zdrowie i bł. B. dla Elżbiety Klama  w 85-tą r. ur., oraz  o dar życia w. dla + męża Herberta i ++ rodziców z obu stron.

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej Diecezji, a kolekta przyszłej niedzieli na potrzeby remontowe parafii.

Przez cały październik trwa modlitwa różańcowa w jakże wielkich sprawach dzisiejszego świata i Kościoła – w  dni powszednie w kościele św. Jana o 17.30 , a w niedziele o godz. 15.00 w kościele PiP.

Jutro jest dzień modlitwy i postu w intencji pokoju na świecie. Papież Franciszek poprosił, aby poniedziałek 7 października br. przeżyć jako dzień modlitwy i postu w intencji pokoju na świecie. W nawiązaniu do prośby Ojca Świętego, biskup opolski Andrzej Czaja zachęca wszystkich Diecezjan do indywidualnej, rodzinnej i wspólnotowej modlitwy (zwłaszcza podczas Mszy św. i nabożeństwa różańcowego) oraz podjęcia postu w intencji pokoju na świecie

W piątek o godz. 17.30 w kościele PiP nabożeństwo fatimskie.

Przyszłą niedzielę, jak co roku przeżywamy jako Niedzielę Papieską Przed kościołem tradycyjnie zbiórka „do puszek” na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia wspierającą młodzież zdolną i niezamożną z małych miejscowości, która ma stanowić  pomnik św. Jana Pawła II.

W przyszłą niedzielę 13 października odbywa się liczenie wiernych uczestniczących we Mszy św., oraz przyjmujących Komunię św.

Można już rezerwować Msze św. na przyszły 2025 rok.

Okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.

Msze św. dla wszystkich dzieci uczęszczających do szkoły we wtorki o godz. 18.00 w kościele św. Jana.

Klasy starsze, w ramach przygotowania do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania mają swoje spotkania w poszczególne, wyznaczone dla nich dni: w środy klasa VI, w czwartki klasa VII i w piątki klasa VIII.