/ Sierpień 7, 2018/ Ogłoszenia parafialne

05.08.2018

XVIII zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Henryka Palenga w 1-szą r. śm.

PiP Do Bożej Op. o zdrowie i bł. Boże dla Dariusza z okazji Jego urodzin, oraz o dary Ducha Świętego dla wnuczki Mai.

PiP – .Do B. Op. z podziękowanie za otrzymane  łaski z prośbą o dalsze zdrowie i bł. B. dla Marii z okazji urodzin, oraz o dalszą opiekę Bożą i zdrowie i bł. Boże  dla całej rodziny.

–  Do B. Op. i MBNP z podziękowanie za otrzymane  łaski z prośbą o dalsze zdrowie i bł. B. dla Marty z okazji 75-tej r. ur. ,dla Rafała  z ok. 25-tej r. urodzin, oraz za ++ z rodziny.

06.08.2018

Święto Przemienienia Pańskiego

Do Mił. B.za + ojca Ernesta w kolejną r. śmierci, + matkę Agnieszkę i ++ z rodziny, o dar życia wiecznego

07.08.2018

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00 J Do Mił. B. za + Henryka na pamiątkę urodzin, o dar życia wiecznego, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

08.08.2018

Św. Dominika, prezbitera

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane  łaski z prośbą o  zdrowie i bł. Boże  dla dzieci i wnuków z okazji ich urodzin.

18.00 J Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla + Janisława Bukalskiego w 1-wszą  śmierci .

09.08.2018

Św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy

Za + męża i ojca Romana Pola na pamiątkę urodzin i ++ z rodz.

18.00 J Do Mił. B. o dar  życia wiecznego dla + męża i ojca Piotra Zając, za ++ rodziców  Łucję i Stanisława Zając, Kornelię i Augusta Stolarczyk , oraz szwagra Mariana Zając.

10.08.2018

Św. Wawrzyńca, diakona i męczennika

Za + Angelę Trocha w 30-ty dzień po śm., oraz za + męża Jana Trocha w 18-tą r. śmierci, odar życia wiecznego

18.00 J Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane  łaski z prośbą o zdrowie i Boże bł. na dalsze lata życia z okazji roczn.  urodzin.

11.08.2018

Św. Klary, dziewicy

Ślub:  Tomasza Dziwis  i Eweliny Kołodziej

w domu

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane  łaski z prośbą o zdrowie i Boże bł. dla Marii z okazji 82 r. ur., oraz za + męża Jerzego i ++ z rodziny.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + matki Walburgi na pamiątkę ur., oraz za + ciocię Gertrudę w 3-cvią r. śmierci
12.08.2018

XIX zwykła

Do Mił. B. w 12-tą r. śm. męża Stanisława, ++ rodziców, teściów, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

Za + męża i ojca Bernarda Widera na pamiątkę Jego urodzin, oraz za ++  rodziców, rodzeństwo i krewnych z obu stron.

– Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane  łaski z prośbą o zdrowie i Boże bł. w rodzinie., oraz za ++ rodziców, brata, szwagra i ++ z rodziny.

– Do Mił. B. za + ojca Stefana w 16-tą r. śm., matkę Gertrudę i zmarłych z rodziny.

14.00 P Msza św. odpustowa ku czci św Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika w int Parafian.

Cały miesiąc sierpień jest miesiącem trzeźwości

Dzisiaj wieczorem gościmy XXVI pielgrzymkę Diecezji Legnickiej

na Jasną Górę

Sakrament Pokuty i Pojednania przed każdą Mszą św.

Z okazji Święta Najświętszej Maryi Panny Anielskiej z Porcjunkuli

dzisiaj w niedzielę można we wszystkich kościołach parafialnych

pod zwykłymi  warunkami  zyskać odpust zupełny

Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na potrzeb  naszej Diecezji i Seminarium Duchownego.

W czwartek od 17 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu

i okazja przyjęcia Sakramentu Pokuty i Pojednania.

W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby remontowe naszej parafii,

a dokładnie na malowanie kościoła parafialnego.

W przyszłą niedzielę także  odpust

ku czci św. Maksymiliana Kolbego w Panoszowie

Przyjmowane są zapisy na udział w pielgrzymce do Gietrzwałdu,

Św. Lipki i Sokółki. Wyjazd 27.08 o godz. 23.30, powrót 29.08

w godzinach nocnych. Program pielgrzymki na plakatach.

Koszt wyjazdu uzależniony jest od ilości uczestników i wynosi

od 390 zł. 450 złoty od osoby.