/ Luty 14, 2022/ Ogłoszenia parafialne

13.02.2022 r.

V zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla + wnuka Denisa w 3-cią r. śmierci.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Pawła w 2-gą r. śmierci i ++ rodziców z obu stron.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + żony Rity w 3-cią r. śm., dla + Norberta oraz o zdrowie i bł. Boże w rodz.

14.00 P Do Mił. B. o dar życia w. dla + Aleksandry Czaja w

30-ty dzień po śmieci – od córki Renaty.

14.02.2022 r.

Św. Cyryla Mnicha i Metodego Bpa

Do Bożej Op. i św. Walentego z podz. za wszystkie otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

15.02.2022 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Władysława w kolejna r. śmierci, dla ++ rodziców, 2 braci i 2 sióstr.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski, szczególnie za dar zdrowia i z prośbą o Bożą opiekę dla całej rodziny Wodarczyk i Giej, a dla ++ rodziców  z obu stron, rodzeństwa i pokr. o dar życia wiecznego.
16.02.2022 r.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + brata Józefa  w 51  r. śmierci, dla + bratowej Barbary i ++ rodziców.
17.02.2022 r.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców Agnieszki i Karola, dla ++ teściów, + męża Reinholda, siostry Heleny i dla  wszystkich ++ z rodziny.
18.02.2022 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Zbigniewa Konopskiego w 6-tą r. śmierci i dla ++ z rodziny.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + mamy i babci Anastazji na pamiątkę urodzin, dla ++ jej rodzeństwa, oraz z prośbą o zdrowie i bł. B. w całej rodzinie.
19.02.2022 r.

Do Bożej Op. i MBNP z podziękowaniem z przeżyte 80 lat Matyldy Pownuk i z prośbą o bł. Boże i zdrowie na dalsze lata życia, a dla + męża i ++z rodziny o dar życia w.

15.00 J Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o Bożą opiekę i zdrowie  dla męża Alojzego w 60-tą r. ur., oraz o  zdrowie dla całej rodziny.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Stanisława w 3-cią r. śmierci i dla ++ z rodziny.
20.02.2022 r. Niedziela

VI zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Krystyny Kulik w 11 r. śmierci, oraz dla ++ z rodzin: Kulik i Michocki.

Do B. Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę , zdrowie i bł. Boże w rodzinie, oraz za + męża i ojca Alojzego, syna Alfreda ++ rodziców z obu stron i ++ z pokr. o dar  życia wiecznego.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + żony, mamy i babci Emilii Suda na pamiątkę urodzin, dla ++ z rodz., oraz o zdrowie i bł. Boże w rodz.

14.00 J Do B. Op. i św. Anioła Stróża w int. Hanny Ziaja w 1-wszą r. urodzin i Szymona w 30-tą r. ur. z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszej parafii.

Dzisiaj o godz. 15.00 w kościele św. Jana nieszpory niedzielne,    koronka do Bożego Miłosierdzia i modlitwa do św. Charbela.

Sakrament Pokuty przed każdą Mszą św.

W czwartek od godz. 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

Ze względu na pandemię obowiązują w kościele maski zakrywające usta i nos.