/ Sierpień 4, 2019/ Ogłoszenia parafialne

04.08.2019 r.

XVIII  zwykła

W int. Parafian

Do Bożej Op i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o  zdrowie i bł. Boże  w rodzinie, oraz za ++ rodziców z obu stron, zięcia Kazimierza, rodzeństwo i ++ z rodziny
11.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca  Czesława w r. jego śm.

05.08.2019 r.

Do Bożej Op i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o  zdrowie i bł. Boże  dzieci i wnuków z okazji ich urodzin.
18.00 J Do Mił. B. i MB Miłosiernej o dar życia w. dla  Emilii Wróbel w  9-tą r. śm., jej mężów Andrzeja i Pawła, i ++ z rodziny i pokr.

06.08.2019 r.

Święto Przemienienia Pańskiego

Msza św. w j. niemieckim w int. i  z  udziałem darczyńców ołtarza w naszym kościele  parafialnym.

18.00 J Do Bożej Op i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o  zdrowie i bł. Boże  w rodzinie, oraz za ++ rodz. z obu str.

07.08.2019 r.

7.00    J

Za ++ kapłanów.
18.00 J Do MIł. Bożego o dar życia w. dla + męża Henryka  na pamiątkę jego  urodzin

08.08.2019 r.

Dominika, prezbitera

Do MIł. Bożego o dar życia w. dla + Jadwigi  Dyner

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w.  dla + matki Walburgi na pamiątkę jej urodzin, ojca Mieczysława i brata Henryka

09.08.2019 r.

Św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w.  dla ++ rodziców, rodzeństwa i wszystkich  zmarłych  z  rodzin; Smolin  i Sokołowski

10.08.2019 r.

Św. Wawrzyńca, diakona i męczennika

Do B. Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o  zdrowie i bł. Boże  w rodzinie z okazji 70-tej r. ur. Urszuli  i  urodzin wnuków Daniela i Natalii, oraz o dar życia w. dla + + męża i ojca Jerzego na pamiątkę jego ur. i + córkę Sylwię.

X

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o  zdrowie i bł. Boże  w rodzinie z okazji 83-ej r. ur. Marii, oraz , o dar życia w. dla + męża  Jerzego i ++ z rodz
18.00 J Do Bożej Op i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o  zdrowie i bł. Boże, oraz  łaski potrzebne na dalszej drodze życia z  okazji kolejnej rocznicy  ur., oraz  o dar życia wiecznego  dla ++ rodziców z obu stron  i męża Wilhelma.
11.08.2019 r.

XIX  zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Kazimierza w

2-gą  r. śm., ++ rodziców,  + wnuka Daniela i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Bernarda Widera na pamiątkę jego urodzin ,++ rodziców , rodzeństwo i krewnych z obu stron.
11.00 PiP – Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca i dziadka Jana w

6-tą r. śmierci, + matki Marii  i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

– Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Stefana Kik w 17-tą r. śmierci, + matki Gertrudy  i ++ z pokrewieństwa.

Dzisiejsza  kolekta przeznaczona jest na potrzeby diecezji i seminarium.

Dzisiaj można jeszcze zyskać  Odpust Porcjunkuli.

We wtorek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Charbela.

W czwartek od godz. 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o nowe powołania kapłańskie i zakonne,

W przyszłą niedzielę kolekta  na potrzeby remontowe naszej parafii.