/ Wrzesień 5, 2022/ Ogłoszenia parafialne

04.09.2022 r.

XXIII zwykła

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Augustyna, rodz. z obu stron, + Barbary i ++ z rodz., oraz o zdrowie i bł. Boże w rodz.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + matki Anny Nowak w 1-wszą r. śmierci, + ojca Jerzego Nowak, oraz ++ rodziców Florentynę i Rudolfa Nierobiś.

Do Mił. B. za + ojca Stanisława w kolejną r. śmierci, + matkę Janinę i brata Władysława, oraz ++ teściów Natalię i Stanisława Kierat.
05.09.2022 r.  Poniedziałek  7.00

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + P. Hani z apteki na okoliczność pogrzebu – od znajomych z Sierakowa

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + syna Norberta, dla + zięcia, rodziców  z obu stron, oraz rodzeństwa.
06.09.2022 r.

7.00 J W int. Parafian.

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie  z okazji 70-tej r. ur. Alojzego, oraz za wszystkich ++ z rodziny.
07.09.2022 r.

Ślub Adama Pluty i Moniki Ochman

PiP Do  Mił. B. o dar życia w. dla + męża Henryka Dymarek na pamiątkę 85 r. urodzin, dla ++ rodz. z obu str. i dla ++ z pokr.
08.09.2022 r.

Święto Narodzenia NMP

W int. Sióstr.

18.00 PiP Do  Mił. B. o dar życia w. dla + męża Bernata w 15-tą r. śmierci i dla ++ rodziców z obu stron.
09.09.2022 r. Piątek 16.30

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodz. z okazji kolejnej r. ślubu Joanny i Klaudiusza.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Piotra Radzioch w  r. śm., dla + mamy Marianny, ojca Wiktora i dla ++ z rodz.
10.09.2022 r.

Msza św. dziękczynna za tegoroczne żniwa w intencji parafian z Molnej.

18.00    J Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców Teresy i Antoniego i dla + ojca Gerarda i ++ z rodziny.
11.09.2022 r.

XXIV zwykła

Msza św. dziękczynna za dotychczasowe bł. i opiekę Bożą, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. w rodzinie i rodzinach córek, oraz za ++ rodziców  i rodzeństwo.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla zmarłej w tym roku mamy Anny Speil na pamiątkę  100 – ej r. urodzin. dla + ojca Pawła,  brata Jerzego i ++ z rodzin:  Speil i Gruca.

11.00 PiP Do Bożej Op. z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże z okazji kolejnej  rocznicy  urodzin i za + męża Rudolfa.

Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Diecezji  i Seminarium Duchownego w Opolu.

Sakrament Pokuty można przyjąć przed każdą Mszą św.

W poniedziałek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Charbela.

W czwartek od godz. 17 do 18.00 w kościele PiP adoracja Najświętszego Sakramentu

W sobotę 10 września o godz. 6.00 sprzed budynku OSP wyjazd na obchody Podwyższenia Krzyża Pańskiego na Górę św. Anny, autobusem, który będzie do dyspozycji cały dzień, koszt wyjazdu 50 zł. (płatne w autobusie).

W przyszłą niedzielę, kolekta na potrzeby remontowe naszej  parafii.

We wrześniu tradycyjne spotkania dla Jubilatów Małżeńskich w kościele Seminaryjno-akademickim w Opolu o godz. 14.00. W niedzielę 4 września dla Srebrnych Jubilatów, a 11 września dla Złotych Jubilatów małżeńskich.