/ Lipiec 7, 2024/ Ogłoszenia parafialne

07.07.2024 r.

XIV zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Józefa, matki Teresy, dziadków i ++ z rodziny.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + matki Józefy, jej siostry i dla+ męża Jana.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże w  rodzinie w 40-tą r. ślubu, oraz  rodzinach dzieci.
08.07.2024 r.

Św. Jana z Dukli, kapłana

Do Mił. B. o dar życia w. dla + mamy Stanisławy w kolejną r. śmierci, dla + ojca Józefa, braci: Piotra, Jana i Stanisława, oraz dla ++ z rodziny i pokr.

09.07.2024 r.

Za dusze w czyśćcu cierpiące.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Daniela z okazji 50-tej r. urodzin.
10.07.2024 r.

Św. Brunona Bonifacego, bpa i męczennika

Do Mił. B. o dar życia w. dla + ks. proboszcza Józefa Grochola w kolejną r. śmierci.

11.07.2024 r.

Św. Benedykta, Opata, Patrona Europy

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Małgorzaty w 50-tą r. urodzin i dla całej rodziny.

18.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Wilhelma, dla  ++ rodziców i teściów, dla  ++ 4 szwagrów, 2 szwagierki i chrześniaka Andrzeja i dusz w czyśćcu cierpiących.
12.07.2024 r.

7.00 J W int. Parafian.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Alojzego, dla ++ rodziców z obu stron, dla ++  sióstr, braci i ++ z rodzin Schulz i Jurczok.
13.07.2024 r.

Św. Pustelników: Andrzeja Świerada i Benedykta.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Jerzego Leś w r. śmierci, brata Sławka oraz wszystkich ++ z rodzin

Leś i Spałek.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Kazimierza w 3-cia r. śmierci, oraz z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
14.07.2024 r.

XV zwykła

Msza św. dziękczynna ku czci Trójcy Przenajświętszej, Matki Bożej i Świętych za wszystkie otrzymane łaski.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca  Czesława  Szczerek w 5-tą r. śmierci i dla ++ z rodziny.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Stanisława w kolejną r. śmierci.

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej Diecezji i Seminarium Duchownego w Opolu.

Sakrament Pokuty rano przed Mszą św., a wieczorem przed nabożeństwem czerwcowym.

W poniedziałek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Charbela.

W czwartek od godz. 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszej Parafii.

.

W tym miesiącu nabożeństwo fatimskie będzie w poniedziałek  (15.07) o godz. 18.00 w kościele parafialnym.

Serdeczne  „Bóg zapłać” tym wszystkim, którzy przyczynili się do uroczystego przeżycia naszego parafialnego odpustu, podejmując trud sprzątania obejścia  naszego kościoła , dekoracji wnętrza. „Bóg zapłać” za ofiarowane kwiaty, oraz kompozycję z nich uczynioną, a przede wszystkim, za uczestnictwo w samej  uroczystości, zwłaszcza wszystkim zaangażowanym w liturgii Mszy św.

Bardzo radosna sprawą była też obecność orkiestry – serdeczne „Bóg Zapłać”.

Bardzo serdecznie dziękuję Parafialnej Radzie Duszpasterskiej, która w każdym z tych przedsięwzięć z całym oddaniem uczestniczyła.