/ Wrzesień 2, 2024/ Ogłoszenia parafialne

01.09.2024 r.

XXII zwykła

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Jerzego Czok i Marii Sklorz w kolejną r. śm., dla ++ rodz. z obu stron i pokr.

Z podziękowaniem Bogu za otrzymane łaski z prośbą przez wstawiennictwo MB i św. Józefa o dar zdrowia, bł. Boże i opiekę dla Justyny Piecka z okazji urodzin, a dla dzieci i wnuków o dary Ducha Świętego.

11.00 PiP Do Mił. Bożego za  ++ rodziców Gertrudy i Zygfryda Biela w 23-cią r. śmierci matki, oraz brata, Gintra, szwagra Wilhelma i siostrzenicy Anety –  o spokój ich dusz.
02.09.2024 r.

J Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + Stanisława Kulej, jego rodziców: Anny i Władysława, oraz ++ z rodzin: Kulej, Pyrek, Patrzał i Nowak – od rodziny Jędrzejewskich.
03.09.2024 r.

Św. Grzegorza Wielkiego papieża i doktora K.

Za ++ kapłanów.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców i teściów: Franciszka i Anny, Walentego i Marii, dla ++ rodzeństwa: Piotra, Teodora, Huberta i Hildegardy, dla ++ z rodz., oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
04.09.2024 r.

K W int. Sióstr.
05.09.2024 r.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + matki Matyldy,  rodz. z obu stron, + Barbary i ++ z rodz., oraz o zdrowie i bł. Boże w rodz.

18.00 J Do  Mił. B. o dar życia w. dla + teściowej Gertrudy Skorupa w 20-tą r. śm. i ++ z rodziny z obu stron.
06.09.2024 r.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, dary Ducha Świętego i bł. Boże dla Emilii Brol w

18-tą r. urodzin.

Msza św. wynagradzająca NSPJ za wszystkie grzechy.
07.09.2024 r.

Nabożeństwo 1-wszej soboty miesiąca.

Msza św. dziękczynna za tegoroczne żniwa Parafian z Molnej.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za wszystkie łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże w 25-tą r. ślubu.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za wszystkie łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie w 80-tą r. urodzin Heleny Sosnowskiej i z ok. kolejnej r. urodzin Lucjana, oraz za + męża

18.00 J Do  Mił. B. o dar życia w. dla + mamy Klary w 16-tą r. śmierci, dla + ojca Jerzego i ++ z rodziny.
08.09.2024 r.

XXIII zwykła

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + męża Huberta, dla ++ rodz. Anny i Wilhelma, teściów: Marii i Walentego, brata Henryka i wszystkich ++ z rodziny z obu stron.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla ++Mariusza i Łukasza Janik i dla + męża Mariana.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Jana w 11-tą r. śmierci i na pamiątkę urodzin., dla + mamy Marii i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże.

W poniedziałek po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do św. Charbela.

Okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.

Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego w poniedziałek o godz. 7.30 w kościele św. Jana, po  Mszy św. poświęcenia przyborów szkolnych.

W tym tygodniu przypadają 1-szy czwartek, piątek i  sobota.

W 1-szy czwartek „Godzina święta” od godz. 17.00 do 18.00.

W 1-wszy piątek nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, rano przed Mszą św. a wieczorem po Mszy św., a  przed Mszą św. okazja do spowiedzi św.

Nabożeństwo 1-wszej soboty w kościele parafialnym o godz. 7.00 po nabożeństwie od  godz. 9.00 odwiedziny chorych.

W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby remontowe naszej Parafii.

Tradycyjnie już we wrześniu ks. bp zaprasza jubilatów małżeńskich na wspólne świętowanie tej uroczystości. Spotkania odbywają się w kościele seminaryjno-akademickim w Opolu o godz. 14.00.

Srebrni Jubilaci zaproszeni są w niedzielę 1 września, a złoci Jubilaci 8 września.