/ Marzec 11, 2019/ Ogłoszenia parafialne

10.03.2019 r.

I  Niedziela

Wielkiego Postu

Do Mił. B. o dar życia w.  dla + męża Jerzego z wnuczką Roksaną  w 10 r. śm.,, ++ rodziców, teściów i dusze op.

Do Mił. B. o dar życia wiecznego dla + męża Pawła, teściów Agnieszkę i Tomasza Ochman , rodziców :Martę i Antoniego Grabińskich, oraz ++ trzech szwagrów.
11.00 PiP Do Bożej Op. w int. naszego LKS-u o Bożą opiekę i błogosławieństwo na nowy sezon dla zawodników, działaczy i sympatyków, oraz za zmarłych tej wspólnoty.

11.03.2019 r.

Do Mił. B.  dar życia w dla + siostrzeńca Andrzeja Pawełek i szwagra Leona .
18.00 J Do Mi. B. o dar życia w. dla + ojca Adolfa Kuzaja, męża Pawła, teściów Adama i Matyldy, ++ szwagrów , ++ z rodzin Hadasik i Kuzaj, oraz o zdrowie i bł. Boże  w rodz

12.03.2019 r.

7.00 J Za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 J Do Mił. Bożego o dar życia w. dla  +  Denisa Werdenhausen w 30-ty dzień po śmierci.

13.03.2019 r.

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla  + Zbigniewa Konopskiego na pamiątkę urodzin.
18.00 J Do Mił. Bożego o dar życia w. dla  +  Horsta Jochem na pamiątkę ur., + matki Gertrudy, + Wernera, ++ dziadków

z rodziny, oraz  o zdrowie i bł. Boże dla całej rodziny.

14.03.2019 r.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla  +  syna Daniela na pamiątkę urodzin, oraz  dla + ojca Kazimierza.

15.03.2019 r.

7.00 J W int. Parafian

17.30 J Nabożeństwo drogi krzyżowej.
18.00 J Do Mił. B. o dar  życia  w. dla +  Wiesławy Kubat w

1-wszą rocznicę  śmierci, oraz na pamiątkę urodzin.

16.03.2019 r.

Do B. Op. i MBNP z podz. za  wszystkie  otrzymane łaski i z prośbą o dalsze  zdrowie i bł. Boże w  rodzinie  z okazji. 30-tej r. urodzin Kamila Mrugały.

Do Mił. B. i MB Gromnicznej o dar życia w. dla + męża i ojca Juliana Łach  w 10-tą  r. śmierci, oraz za + syna Henryka.  A także  do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie, bł. Boże  oraz  dary Ducha Świętego dla Marty Łach w 90-tą r. urodzin, oraz o Bożą opiekę  dla całej  rodziny.
17.03.2019 r.

II  Niedziela

Wielkiego Postu

Do Mił. B. o dar życia w. dla  +  matki Marii w 13  r. śm. , + ojca Jana  i ++  z  rodziny  z obu stron

W 15-tą r. śm ++  Heleny i  Roberta  Obruśnik  i ++ z rodziny, o dar życia wiecznego.

Do św. Józefa o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla męża i całej rodziny
13.00 J Do Bożej Op. i św. Anioła Stróża  z   prośbą o  zdrowie, opiekę i bł. Boże dla Dawida Matyska w 1-wszą rocznicę urodzin  i dla  całej rodziny.

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby remontowe  naszej Parafii

Przed kościołem można nabyć wielkopostną skarbonkę

Diecezjalnego Caritasu

Dzisiaj  o godz. 15.00 w kościele parafialnym nabożeństwo Gorzkich żali

Sakrament Pokuty przed każdą Mszą św.

We wtorki o godz. 17.30 nabożeństwo drogi krzyżowej dla  dzieci,

Msza św. szkolna i spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do przyjęcia Sakramentu Pokuty

W Piątek o godz. 17.30 w kościele św. Jana droga krzyżowa z wypominkami, oraz  Msza św. dla młodzieży i spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na  potrzeby Remontowe obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków.

W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka „do puszek ” na Dzieło Pomocy Misjonarzom  „ Ad Gentes ”.