/ Październik 11, 2021/ Ogłoszenia parafialne

10.10.2021 r.

XXVIII zwykła

Do Bożej Op. i MB Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

Do Mił. B. o dar życia w.  dla + Mariana Sławińskiego w 2-gą r. śmierci.

Do Mił. B. o dar życia w. dla  +  Genowefy w 1-wszą r. śmierci i + Bolesława w 3-cią r. śmierci.

14.00 P Do Mił. B. o dar życia w. dla  + ojca Eugeniusza Glinka w 4-tą r. śmierci i dla ++ z rodziny.
11.10.2021 Poniedziałek

Do MBR o łaski potrzebne w rodzinach R.R  P. Doroty Kulik,  dar życia w. dla zmarłych., nawrócenie grzeszników.

Do B. Op. i MB Różańcowej z podz. za otrzymane łaski  z prośbą  o zdrowie bł. Boże  z ok. 18-tej r. ślubu Gizeli i Marcina Włoch, oraz o dary Duch Świętego dla Aleksandry i Kamila.
12.10.2021 r.

Do MBR o łaski potrzebne w rodzinach Róż  Różańcowych P. Marii Maks i dar życia w. dla zmarłych z tej Róży.

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ Adama, Mariusza i Sławomira.
13.10.2021 r.

Nabożeństwo fatimskie.
14.10.2021 r.

18.00 J Do Mił. B.  o dar życia w. dla + męża i ojca Norberta Paprotny.
15.10.2021 r.

Św. Teresy od Jezusa, dz. i Dra K

7.00 J Za dusze w czyśćcu cierpiące.

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + matki Klary Kasprzyk w 20-tą r. śmierci, ojca Józefa, męża Mariana, brata Alfreda i ++ z rodziny.
16.10.2021 r.

Św. Jadwigi

Śląskiej

Msza św. dziękczynna w int. Sióstr św. Józefa z ok

50-lecia pracy w naszej Parafii.

18.00 J Do Bożej Op. i MB Różańcowej z podz. za otrzymane łaski i  z prośbą o zdrowie i Boże bł. dla całej rodziny, oraz dar życia w. dla ++ z rodziny.
17.10.2021 r.

XXIX zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ koleżanek: Łucji Serafin i Zofii Wręczyckiej i od koleżanek i kolegów z  K G W.

Do Mił B.. o dar życia w. dla + męża Pawła na pamiątkę ur., ++ rodziców  z obu stron, oraz z prośbą o zdrowie i bł. B. w rodzinie.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze  zdrowie i bł. Boże z ok. 60-tej r. ślubu  Gertrudy i Bernarda Pilawa, oraz w intencji żyjących i zmarłych z rodzin Pilawa, Pyka i Tomys.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszej Parafii.

Dzisiaj Dzień Papieski, przed kościołem także zbiórka „do puszek” na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

W środę w kościele parafialnym o godz. 17.30  Nabożeństwo Fatimskie.

Nabożeństwa Różańcowe w tygodniu o godz. 17.30 w kościele św. Jana, a w niedzielę o godz. 15.00 w kościele parafialnym.

Okazja do przyjęcia sakramentu pokuty przed każdą Mszą św.

W każdy wtorek różaniec i Msza św. dla dzieci szkolnych.

Spotkania dla kandydatów do przyjęcia sakr. bierzmowania: w środę kl. VI, w czwartek kl. VII i w piątek kl. VIII.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby misyjne Kościoła.

W związku z plandemią koronawirusa obowiązuje w kościele noszenie masek zakrywających usta i nos.