/ Marzec 14, 2020/ Ogłoszenia parafialne

15.03.2020 r.

III Niedziela

Wielkiego Postu

Do Mił. B. o dar życia w. dla  +  syna Daniela na pamiątkę ur., oraz  dla + ojca Kazimierza.

Do Mił. B. o dar życia w. dla  +  męża Pawła, teściów Agnieszki i Tomasza Ochman, ++ rodziców Marty i Antoniego Grabińskich, + szwagra i ++ z pokr.

Do Bożej Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla zawodników, działaczy i sympatyków naszego LKS-u.

15.00 PiP Nabożeństwo Gorzkich Żali

16.03.2020 r.

– Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, dary Ducha Świętego i bł. Boże dla Kingi w 16-tą r. ur., oraz za + tatę Alfreda.

– Mił. B. o dar życia w. dla + Alfreda Sklorz – na okoliczność śmierci i pogrzebu od przyjaciół.

17.03.2020 r.

Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców Karola i Elfrydy, dla ++ teściów, brata, 3 szwagrów, dla ++ ciotek, ++ z pokr. z obu stron i dusz opuszczonych.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + cioci Agnieszki w kolejną roczn. śmierci i mamy Eryki na pamiątkę urodzin.

18.03.2020 r.

Mił. B. o dar życia w. dla + Paula Seewalda  na okoliczność śmierci i pogrzebu od szwagierki Urszuli Seewald z rodziną.

Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Józefa w r. śmierci, oraz ++ rodz., i krewnych z rodziny.

19.03.2020 r.

Św. Józefa Oblubieńca NMP

Do Bożej Op  i św. Józefa w  int.  Parafian

Do B. Op. i św. Józefa z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę , zdrowie i bł. B. dla męża Józefa z ok. urodzin i imienin, oraz dla Danuty i Julii z okazji ich urodzin.

20.03.2020 r.

Do Mił. B. o dar życia w.  dla + męża Edmunda, syna Andrzeja i  wszystkich ++ z rodziny.

Droga krzyżowa

Do Mł. B. o dar życia w. dla + syna Jerzego w 17-tą r. śm. + rodziców Stefanię i Józefa, Martę i Jana, brata Henryka, oraz ++ z rodziny i pokr.

21.03.2020 r.

Do Mił. B. o dar życia w.  dla + Jana Janika, na okoliczność śmierci i  pogrzebu od brata Ryszarda z rodziną.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w.  dla + ojca Eugeniusza w 18 r. śmierci matki Heleny, teściów i szwagra , oraz o zdrowie i bł. Boże w całej rodzinie.
22.03.2020 r.

IV Niedziela

Wielkiego Postu

Do Bożej Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże dla Klaudii z ok. ur., oraz za + babcię Martę.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża  Józefa Polaczek na pamiątkę urodzin, ++ rodziców z obu str. i brata Johana, oraz o zdrowie i bł. Boże dla całej rodziny.

–  Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodz. Florentyny i Piotra, brata Norberta, ++ Franciszki i Augustyna, ++ z rodziny, oraz z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

–  Do Mił. B. o dar życia w. dla + matki Gertrudy Kik w 12-tą r. śmierci, + ojca Stefana i ++ z rodziny, oraz z podziękowaniem za zdanie ważnego egzaminu i z prośbą o dalszą opiekę i błogosławieństwo Boże  w życiu.

Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na remont

obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków.

Zgodnie z sugestią Konferencji Episkopatu Polski, kościół św. Jana

będzie otwarty na osobistą modlitwę i adorację przez cały dzień.

Nabożeństwo Gorzkich żali dzisiaj o godz. 15.00 w kościele PiP.

W czwartek od godz. 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

Droga krzyżowa dla młodzieży i dorosłych w piątek o godz. 17.30.