/ Wrzesień 15, 2024/ Ogłoszenia parafialne

15.09.2024 r.

XXIII zwykła

Do Bożej Op. i MBNP z  podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Kamili i Kamila Wiechoczek w 4-tą r. ślubu  i za ++ z rodziny.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + Stanisława Bator w 1-szą r. śmierci, dla + syna Sławomira, dla ++ rodziców i dla ++ rodzeństwa.

Do Mił. B. za ++ braci Stefana w 23-ą r. śmierci i Serafina, dla ++ rodziców, dziadków i dla + Stanisława.

12.30 J Do Bożej Op. i św. Anioła Stróża w 1-szą r. urodzin Kaii Respondek o Bożą opiekę, zdrowie i bł. dla niej, dla rodziców, chrzestnych i dziadków.
16.09.2024 r.

Św. Korneliusza Pp.  i Cypriana bpa.

18.00 J Do  Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Antoniego w 18-tą r. śmierci, matki Marty, brata Józefa, wujków: Horsta i Karola, cioci Gertrudy dla + Roberta i dla wszystkich ++ z rodziny.
17.09.2024 r.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców, rodzeństwa i pokr. z obu stron, oraz z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
18.09.2024 r.

Św. Stanisława Kostki, zakonnika

J Do Bożej Op. i MBNP z  podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i bł. B. dla Haliny i Norberta w kolejną r. ślubu, oraz za ++ rodziców z obu str. i brata Józefa.
19.09.2024 r.

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i opiekę i bł.  Boże z okazji kolejnej  r. ślubu i urodzin, oraz za ++ rodziców, rodzeństwo i wnuka.
20.09.2024 r.

Św. Męczenników Andrzeja Kim Teagon i Jego Towarzyszy.

Pogrzeb + Anny Faluta.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + Waldemara Wąsik w

1-szą r.  śmierci i ++ z rodziny.

Za ++ męża Henryka, syna Maksymiliana, rodziców Marię i Karola, Annę i Wilhelma, szwagrów, ++ z rodzin Gruca i Trinczek , dusze op., oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
21.09.2024 r.

Św. Mateusza  Apostoła i Ewangelisty

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę,  zdrowie i bł. Boże dla Hildegardy i Jerzego Biela z okazji 65-tej r. zawarcia ślubu, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinach córek.

Msza św. dożynkowa  z podziękowaniem  za tegoroczne żniwa

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Jana Miozga w 2-gą  śmierci i ++ z rodziny.
18.00 J Do  Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Jerzego, rodziców  Marii i Karola, teściowej Anny, szwagierek, szwagrów i dusz op., oraz o bł. Boże w rodzinie.
22.09.2024 r.

XXIV zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Horsta na pamiątkę ur. dla + matki Irmgardy i ++ z rodz, i dla dusz w czyśćcu cierp.

Do Mił. B. o dar życia w. dla +  za + matki Weroniki w 37-mą r. śm., ojca Feliksa, męża Rudolfa, dla ++ teściów, sióstr Adeli i Marty i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. B. w rodz.

11.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców: Doroty i Reinholda, ++ dziadków i ++ z rodzin: Jurczok i Sowka.

W poniedziałek po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do św. Charbela.

Okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.

W czwartek od godz. 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu

Msze św. dla wszystkich dzieci uczęszczających do szkoły we wtorki o godz. 18.00 w kościele św. Jana.

Klasy starsze, w ramach przygotowania do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania mają swoje spotkania w poszczególne, wyznaczone dla nich dni: w środy klasa VI, w czwartki klasa VII i w piątki klasa VIII.