/ Kwiecień 18, 2020/ Ogłoszenia parafialne

19.04.2020 r.

II Niedziela Wielkanocna, czyli Miłosierdzia Bożego

Do Bożej Op. z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie, oraz za ++ rodziców, rodzeństwo i wnuka Daniela

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodz. Alojzego i Marty,

2 braci i szwagra, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

11.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodz. Anny i Pawła, dla

++ teściów Marii i Piotra i ++ z rodziny, oraz z prośbą  o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

20.04.2020 r.  Poniedziałek 7.00

Do Mił. B. za ++ rodziców Sachta i Lesik, 3 braci, bratową, bratanicę i wszystkich ++ z rodziny z obu stron.

Do Mił. B. o dar życia w dla + Franciszki w kolejną r. śm., dla + męża i ojca Alfonsa, Teresy Otlik i  dla ++ z rodziny.
21.04.2020 r.

7.00 J W int. Parafian
18.00 PiP Do Zmartwychwstałego Pana, dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i bł. Boże i pomoc w realizacji wszystkich życiowych planów dla córki z okazji urodzin.
22.04.2020 r.

W pewnej int.

Do Mił. B. o dar życia w dla + mamy Marianny Radzioch, na pamiątkę urodzin, oraz dla  ++ ojców Piotra i Wiktora.
23.04.2020 r.

Czwartek Uroczystość

Św. Wojciecha

Bpa i Męczennika

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże z okazji kolejnej rocznicy ślubu Barbary i Jana

18.00 PiP Do Bożej Op. z podz. za otrzymane łaski. z prośbą o dalszą opiekę Bożą w całej rodzinie, a dla biskich zmarłych o wieczną radość w Panu
24.04.2020 r.

Do Mił. B. o dar życia w dla ++ rodziców i teściów, męża Wilhelma, dla ++ księży Józefa i Bolesława i ++ z rodz, i d.

18.00 PiP Do Bożej Op. z podz. za otrzymane łaski. z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie w całej rodzinie z okazji 15-tej r. ślubu, Ewy i Olafa oraz urodzin Aleksandry, Kamila i Tomasza.

19.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + Róży Jurczok w

30-ty dzień po śmierci.

25.04.2020 r.

Święto św. Marka Ewangelisty

Do Bożej Op. o bł. Boże w pracy na roli i potrzebny deszcz

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Norberta Paprotnego w

30-ty dzień po śmierci.

Msza św. pogrzebowa + Jerzego Michalika

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w dla + męża i ojca Pawła na pamiątkę ur., dla ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże.
26.04.2020 r.

III Niedziela Wielkanocna

Do Bożej Op. z podz. za otrzymane łaski. z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże dla Zuzanny w 13-tą r. urodzin, oraz o zdrowie i bł. Boże dla całej rodziny.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Jerzego Majchrzak w kolejną r. śmierci, dla ++ rodziców, teściów i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Jana Janika na okol. śmierci i pogrzebu od córek Jadwigi i Małgorzaty z rodzinami.

PiP Do Mił. B. o dar życia w dla + męża Piotra, męża i ojca Ewalda, ++ rodz.  z trzech stron i całego pokrewieństwa, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

Codziennie od godz. 15.00 do 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

Z uwagi na ograniczoną możliwość sprawowania Sakramentu Pokuty, w tym szczególnym czasie, podstawową formą pojednania z Bogiem i Kościołem będzie akt żalu doskonałego, osobiście przeżytego według podanego wcześniej schematu.