/ Marzec 19, 2023/ Ogłoszenia parafialne

19.03.2023r.

IV Wielkiego Postu

Do Mił. B. o dar życia w. dla + matki Marii w 17-tą r. śm., dla + ojca Jana i ++ z rodziny z obu stron.

Do Bożej Op. i MBNP z podz za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, bł. Boże w rodzinie.

11.00 PiP Do Bożej Op. i MBNP i św. Józefa z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, bł. B. z okazji imienin dla męża i całej rodziny.
20.03.2023 r.

Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP

Do Bożej Op. i MBNP z prośbą o moc i nadzieję w cierpieniu i powrót do zdrowia dla Magdaleny

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, bł. B. dla Klaudii z ok. urodzin, oraz dar życia w. dla  + babci Marty.
21.03.2023 r.

Do Mił. B. o dar życia w.  dla + Hildegardy Sklorz w 30-ty dzień po śmierci

Droga krzyżowa dla dzieci.

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + syna Jerzego  w 20-tą r. śmierci, dla ++ rodz. z obu stron, brata Henryka i ++ z rodz., oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
22.03.2023 r.

Za dusze w czyśćcu cierpiące.

J Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców ++ z rodziny i pokr., oraz o zdrowie i bł. w rodz., oraz za + wnuka Daniela na pamiątkę urodzin.
23.03.2023 r.

Za ++ kapłanów.

Do Mił. B. o dar życia w. dla  ++ rodz. Marty i Piotra, brata Edmunda, bratanicę Lidkę, ++ dziadków i ++ z pokr..
24.03.2023 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + Antoniego Wodarczyk na okoliczność śmierci i pogrzebu – od kolegi Henryka

Nabożeństwo Drogi krzyżowej.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + mamy Agnieszki w kolejną  r. śmierci, ojca Ernesta, męża Zygmunta i ++  z rodzin z obu str.
25.03.2023 r.

Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

Do Bożej Op. i MBNP z podz za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, bł. Boże w rodzinie z ok. 70-tej r. ur. Jana Kierat.

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + Herberta Klama w 30-ty dzień po śmierci.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w.  dla ++ ojca Horsta Jochem na pamiątkę ur., matki Gertrudy, Wernera Blozik i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
26.03.2023 r.

V Wielkiego Postu

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców Reginy i Stanisława w r. śmierci, dla + matki Magdaleny, oraz o zdrowie i bł B. w rodzinie.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + matki Gertrudy Kozioł w

25 r. śmierci, + ojca Wiktora, oraz z prośbą o zdrowie i bł. B. w rodz. Knieć.

11.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla  + żony i matki Małgorzaty Dragon, w 7-mą r. śmierci, dla + ojca Romana Dragon z prawnukiem Robertem, dla ++ teściów Pawła i Róży Jurczok z córką Anielą i  dla ++ z  pokr.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona  jest na konserwację obiektów zabytkowych naszej Diecezji.

Nabożeństwo Gorzkich żali dzisiaj w kościele PiP o godz. 15.00.

Ponieważ w tym roku Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP przypada w niedziele, liturgiczny obchód tej uroczystości odbędzie się w poniedziałek.

W poniedziałek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Charbela.

Okazja do przyjęcia Sakramentu Pokuty przed każdą Mszą św.

We wtorek o godz. 17.30 nabożeństwa Drogi krzyżowej dla dzieci.

W czwartek od 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

Nabożeństwa Drogi krzyżowej dla młodzieży i dorosłych w piątek o godz. 17.30 w kościele św. Jana.

W sobotę 25 marca przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego i Dzień Świętości Życia, czyli troski, aby każde poczęte dziecko mogło się urodzić. Godna przypomnienia   jest tutaj Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego.