/ Październik 21, 2018/ Ogłoszenia parafialne

XXIX zwykła

21.10.2018 r.

Do B. Op. i MBR z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże w rodz, oraz za + rodziców z obu stron i ++ z pokr.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Piotra, syna Tadeusza, dziadków Elżbiety i Jana, Dominikę i Michała, oraz ++ z całej rodziny.

11.00 PiP Do Mił. Bożego i MB Miłosiernej o dar nieba dla + żony Anny Kaczmarzyk, siostry Marii, ++ z całej rodz.  i dusz w czyśćcu cierpiących.

22.10.2018 r.

18.00   J Do Bożej Op. i MBR z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o  zdrowie, bł. Boże dla całej rodziny z okazji urodzin Damiana.

23.10.2018 o  r.

18.00   J Do B. Op. i MBR z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże , oraz dary Ducha Świętego w domu i szkole dla dzieci z okazji 15-tej r. ślubu Gizeli i Marcina Włoch.

24.10.2018 r.

Do Mił. B o dar życia wiecznego dla + męża Janisława, ++ rodziców, teściów, brata Jerzego i szwagierkę Annę.

25.10.2018 r.

Do Mił. B. o dar życia wiecznego dla + męża i ojca Edwarda Pownuka w 12-tą r. śm., ++ rodziców z obu stron i ++ z rodziny.

26.10.2018 r.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + Łucji Kulesa  w 1-wszą r. śmierci.

27.10.2018 r.

Do B. Op  z podz. za otrzymane  łaski i  z prośbą o dalsze zdrowie, opiekę  i bł. Boże w  rodzinie z  okazji 50-tej r. urodzin Krystyny

J Do B. Op. i św. Anioła Stróża  w int. Mateusza  Pruski w 1-szą r. ur. z prośbą o Bożą opiekę i zdrowie i bł. B. w rodzinie
18.00 J Int. nie podana

XXX zwykła

28.10.2018 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców Jadwigi i Alfonsa, cioci Anny, ++ dziadków, oraz z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

Do  Op. i MBR o zdrowie i bł. B. w rodzinie, oaz za + męża Jana, rodziców i rodzeństwo.

11.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ mężów Józefa i Stanisława, syna Jerzego, synowej Elżbiety, rodziców, teściów i rodzeństwa, oraz  o zdrowie i bł. Boże dla dzieci i wnuków.

Dzisiejsza niedziela obchodzona jest jako niedziela misyjna,

kolekta tej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby  misji św.

Nabożeństwo Różańcowe w dni powszednie o godz. 17:30 w kościele Św. Jana

w niedziele o godz. 15:00 w kościele parafialnym.

Okazja do sakramentu pokuty przed nabożeństwem różańcowym,

a w razie potrzeby, także podczas różańca.

W poniedziałek 22.10 liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II

W wtorek różaniec i Msza św. dla dzieci szkolnych.

W piątek różaniec i Msza św. dla młodzieży.

W poniedziałek 22 października w naszej przychodni od godz. 12.00             odbędą się badania  USG żył i tętnic Doppler color badania są odpłatne,           cena jednego badania to 55 zł. ( szczegóły na plakatach i w przychodni).

W sobotę od godz. 9.00 sprzątanie cmentarza i terenu wokół kościoła

parafialnego, przed Uroczystością Wszystkich Świętych.