/ Czerwiec 23, 2019/ Ogłoszenia parafialne

23.06.2019 r.

XII zwykła

Do  Mił. B. o dar życia wiecznego dla + matki Anny, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

Do Bożej Op i MBNP  z podz. za wszystkie otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże w rodzinie z okazji 60-tej r. urodzin  Bożeny.
11.00 PiP Do NSPJ i MBNP z podz. za otrzymane łaski ,prosząc  dalsze zdrowie i opiekę Bożą z okazji 80-tej r. urodzin Herberta Klama, oraz o zdrowie i dary Ducha Świętego dla Sebastiana z ok. 17-tej rocznicy  urodzin .

24.06.2019 r.

Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla + Piotra Zajonca w 30-ty dzień po śmierci.

18.00 J Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + męża, ojca i dziadka  Herberta Michalika w 3-cią r. śmierci,  dla + wnuka Rafała i ++ z rodziny.

25.06.2019 r.

18.00 J Do NSPJ i MB Królowej Pokoju  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie  z okazji urodzin Ireny i Lucyny.

26.06.2019 r.

7.00 J W int. Parafian.
18.00 J Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + Marii Morawiec w

2-gą r. śmierci, + jej męża Jana i wszystkich ++ z rodziny

27.06.2019 r.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże w rodzinie, oraz za ++ rodziców z obu stron, i wszystkich ++ z pokr.

Do B Op.i MB z podz. za otrzymane łaski z prośbą o  dalsze zdrowie i bł. Boże  dla Czesława z ok. 50-tej r. urodzin.

28.06.2019 r.

Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + mamy Teofilii w 44 r. śm, + ojca Wincentego, + syna Romana, + Denisa  i ++ z rodziny.

18.00 J Do  Mił. B. o dar życia w. dla + męża Reinholda, ++ rodz. z obu str. i ++ z rodziny.

29.06.2019 r.

Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodz. Anny  Franciszka, oraz o zdrowie i bł. Boże w całej rodzinie.

Do Bożej Op i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże  z okazji  18-tej r. ur. Mateusza Mury.
18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca  Juliana, syna Henryka Łach i ++ rodzz. ++ z rodziny  oraz z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie,
30.06.2019 r.

Uroczystość

Odpustowa

św. Apostołów

Piotra i Pawła

Do  Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców Jadwigi i Alfonsa, cioci Anny i ++ z obu stron, oraz z prośbą o zdrowie i bł. Boże w całej rodzinie.

Do Bożej Op i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie  z okazji  80-tej r. urodzin.

Suma odpustowa ku czci św. Ap.  Piotra i Pawła w int. żyjących i zmarłych Parafian.

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

Dzisiaj w niedzielę  o godz. 15.00 w kościele parafialnym nabożeństwo czerwcowe i procesja w Oktawie Bożego Ciała

.Okazja do przyjęcia Sakramentu Pokuty przed każdą Mszą św.

Do czwartku  trwa Oktawa Bożego Ciała procesja po wieczornej Mszy św.

W piątek przypada 47 rocznica ustanowienia diecezji opolskiej.

W sobotę przypada uroczystość św. apostołów Piotra i Pawła kolekta tego święta przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

W niedzielę przyszłą przypada nasz odpust parafialny, liturgii będzie przewodniczył o. Kapistran  z Borek Wielkich.

W środę od godz. 8.00 sprzątanie terenu wokół kościoła parafialnego przed uroczystością odpustową.

We wtorek o godz. 18.30 w hali sportowej w Sierakowie Śl. zebranie wiejskie.