/ Sierpień 26, 2024/ Ogłoszenia parafialne

25.08.2024 r.

XXI zwykła

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za wszystkie łaski i z prośbą o opiekę  zdrowie i bł., Boże w rodzinie, oraz za  syna Andrzeja i ++ z rodziny.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + brata Jerzego i matki Janiny na pamiątkę ich urodzin i dla ++ z rodziny.

11.00 PiP Do  Mił. B. o dar życia w. dla + męża Henryka w 2-gą r. śmierci, dla ++ rodz. z obu stron, 2 braci, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
26.08.2024 r.

NMP Częstochowskiej

Do Bożej Op. z podz. za otrzymane łaski  z prośbą o zdrowie, dary Ducha Świętego i bł. Boże dla Tomasza i Magdaleny z okazji urodzin.

27.08.2024 r.

Św. Moniki

Za dusze w czyśćcu cierpiące.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Zygmunta na pamiątkę urodzin.
28.08.2024 r.

Św. Augustyna biskupa i doktora Kościoła

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Piotra Ziaja w 30-tą r. śm. i + jego żonę Anny i dla ++ rodzeństwa z obu stron.

PiP Do  Mił. B. i MBNP o dar życia w. dla + ojca Tomasza w 30 lat po śm., dla + matki Gertrudy, matki Marii i ++ z  pokr. z obu str.
29.08.2024 r.

Wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

W int. naszego Pasterza Ks, Bpa Andrzeja Czai w 15-tą r. Jego biskupiej posługi.

18.00 PiP Do  Mił. B. o dar życia w. dla + matki Marty w kolejną r. śmierci, dla + ojca Piotra, brata Edmunda, bratanicy Lidki, ++ dziadków z obu stron i dla dusz w czyśćcu cierpiących.
30.08.2024 r.

7.00 J W int. Parafian.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + Ewy Ptok w 3-cią r. śmierci.
31.08.2024 r.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za wszystkie łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodz. w 60-tą r. ślubu. Teresy i Jana Sachta.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże z okazji 77 r. urodzin Haliny, o zdrowie w rodzinie, oraz dar życia w. dla + męża Antoniego, rodz. z obu str. rodzeństwa i pokr.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, dary Ducha Świętego i bł. Boże dla Moniki Jochem w 18-tą r. urodzin.

18.00 J Do  Mił. B. o dar życia w. dla + Marty w 1-szą r. śmierci i ++ z rodz. z obu stron, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodz.
01.09.2024 r.

XXII zwykła

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Jerzego Czok i Marii Sklorz w kolejną r. śmierci, dla ++ rodziców z obu stron i pokr.

Z podziękowaniem Bogu za otrzymane łaski z prośbą przez wstawiennictwo MB i św. Józefa o dar zdrowia, bł. Boże i opiekę dla Justyny Piecka z okazji urodzin, a dla dzieci i wnuków o dary Ducha Świętego.

Do Mił. Bożego za  ++ rodziców Gertrudy i Zygfryda Biela w 23-cią r. śmierci matki, oraz brata, Gintra, szwagra Wilhelma i siostrzenicy Anety –  o spokój ich dusz.

W poniedziałek po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do św. Charbela.

Okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.

W czwartek od 17.00 do 18. adoracja Najświętszego Sakramentu.

Kończy się okres wakacji, przed nami nowy rok szkolny i katechetyczny, tradycyjnie  rozpoczynało się go od przyjęcia Sakramentu Pokuty i Pojednania.

W tym tygodniu spowiedź dla klas : IV, V, i VI w czwartek, a dla pozostałych klas w piątek – w kościele parafialnym od godz. 17.00.

Tradycyjnie już we wrześniu ks. bp zaprasza jubilatów małżeńskich na wspólne świętowanie tej uroczystości. Spotkania odbywają się w kościele seminaryjno-akademickim w Opolu o godz. 14.00. Srebrni Jubilaci zaproszeni są w niedzielę 1 września, a złoci Jubilaci 8 września.

W sobotę 14 września planujemy wspólny wyjazd na obchody Podwyższenia Krzyża Św. na Górę św. Anny, autobusem, który będzie do dyspozycji cały dzień, koszt wyjazdu 60 zł. (płatne w autobusie).

W przyszłą niedzielę, kolekta na potrzeby Diecezji.