/ Lipiec 5, 2022/ Ogłoszenia parafialne

03.07.2022 r.

XIV zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++  rodziców i rodzeństwa, dla + wnuka Daniela w 11 r. śmierci, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++  rodziców Feliksy i Józefa Smolin, ++ rodzeństwa,  dla ++ Emilii i Antoniego  Wodarczyk, pokr. z obu str. i dusze w czyśćcu cierpiące.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Zofii Wręczyckiej w

1-wszą r. śmierci i ++ z rodziny.

12.30 PiP Msza św. poślubna do Bożej Op. o zdrowie i bł. Boże na nowej drodze życia dla nowożeńców Sandry i Rafała, dla ich rodzin, oraz za ++ z rodzin: Kik i Respondek.
04.07.2022 r.  Poniedziałek 7.00

Do Mił. B. o nawrócenie grzeszników, pokój na świecie  i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą

o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Oliwii i Weroniki

z okazji urodzin.

05.07.2022 r.

18.00  PiP Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + męża Zygmunta, brata Norberta, teściowej Agnieszki, oraz dla Kariny i Wilhelma, a także z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodz.
06.07.2022 r.

Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. w r. ślubu, oraz za wszystkich ++ z rodziny.

07.07.2022 r.

18.00  PiP Msza św. poślubna z podz. za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże i zdrowie dla Pauliny i Dawida , oraz rodzin: Strzoda i Maciuch, oraz za + ojca Henryka i ++ z obu rodzin.
08.07.2022 r.

Św. Jana z Dukli, kapłana

W int. parafian.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Krystyny Fijak, na okoliczność śmierci i pogrzebu –  od najbliższych sąsiadów.
09.07.2022 r.

Ślub Natalii Jurczyk Patryka Lerche.

M

Do Bożej Op. i św. Floriana z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże z okazji 120-tej rocznicy istnienia Straży Pożarnej w Molnej.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + mamy Stanisławy w kolejną r. śmierci, dla + ojca Józefa, pokr. z obu stron i dusz w czyśćcu.
10.07.2022 r.

XV zwykła

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł.  B. w rodzinie i rodzinach córek, o opiekę Anioła Stróża dla wnucząt, a dla ++ ojców i + chrześniaka o dar życia wiecznego w Panu.

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodz. Jadwigi i Alfonsa, cioci Anny, dla + Petera i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże  w całej rodzinie.

11.00 PiP Do Bożej Op. i MBNP z podziękowaniem  za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże w 25-tą r. ślubu Beaty i Dariusza.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby diecezji.

Ze względu na czas odpustów i innych uroczystości przez okres wakacji nie będzie w niedziele popołudniowych nabożeństw.

Jutro w poniedziałek w kościele PiP  po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Charbela.

Okazja do przyjęcia Sakramentu Pokuty przed każdą Mszą św.

W czwartek od godz. 17.00 do 18.00 „ Godzina święta ”   w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszej parafii.