/ Listopad 4, 2019/ Ogłoszenia parafialne

03.11.2019 r.

XXXI zwykła

Do Mił. B. za + córkę Wioletę  w 7-mą r. śmierci.

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + teścia Tadeusza w kolejna r. śm., teściowej Janiny, męża Jerzego, oraz  rodziców Reginę i Stanisława.

11.00 PiP Do Mił. Bożego o dar życia w. dla ++ rodz. Piotra i Florentyny, Franciszki i Augustyna, brata Norberta, szwagrów Jerzego i Tadeusza i ++ z rodz., oraz o zdrowie i bł. Boże w rodz

04.11.2019 r.

Św. Karola

Boromeusza

Biskupa

Do Mił. B. za + męża i ojca Jana, rodziców i teściów, rodzeństwo, dziadków i ++ z rodziny.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Antoniego, ++ rodz. z obu stron, rodzeństwo i  ++ z pokr., oraz o zdrowie i bł. B. w rodzinie

05.11.2019 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Leona  Fiirgut w 16-tą r. śmierci i ++ z pokr.
18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + rodziców z obu stron, oraz dla + Krzysztofa.

06.11.2019 r.

7.00 K

W int. Sióstr.

Do Mił. B. za + córkę Karinę w 14-tą r. śm. i  ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. B. w rodz.

07.11.2019 r.

Do Mił. B. za wstaw. św. Józefa o dar życia w. dla + Tadeusza w 9-tą r. śm. i ++ z pokr.

18.00 J Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie  bł. Boże dla  Piotra Kwak z ok. 80-tej r.  ur., oraz za + żonę Martę

08.11.2019 r.

Do Mił. B. za ++ rodziców i teściów, brata i 3 szwagrów, ++ ciotki  Marię, Martę, Gertrudę, Albinę z mężem i pokr., oraz o zdrowie i bł.

18.00 J Do Mił. B i  K. R. za + ojca  Eryka w 20-tą r. śm  + mamy Marii , dla ++  Waleski  i Jerzego,  i ++ z pokr.

09.11.2019 r.

Rocznica

Poświęcenia

Bazyliki

na Lateranie

Do B. Op. i K. R. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże w rodz. z ok. 50-tej r. ślubu Urszuli i Henryka, oraz za + syna Maksymiliana.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + Rudolfa Maks ++ rodziców i teściów i ++ z rodzin: Maks i Anczyk.
10.11.2019 r.

XXXII  zwykła

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + matki Agnieszki w 3-cią r. śmierci, dla + ojca Huberta i  ++ z rodziny.

–  Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane laski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodz., oraz za  + męża, rodziców i rodzeństwo.

–  Do Mił. B. za + Łucję Serafin od rodziny Głowackich, Utratów i Ślęzaków.

11.00 PiP Do Bożej Op. i z podz. za otrzymane laski i z prośbą o dalszą opiekę i bł. Boże w intencji Ogrodników Ziemi Lublinieckiej.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby Diecezji i Seminarium.

Nabożeństwo Różańcowe z wypominkami za naszych zmarłych

dzisiaj o godz. 15.00 w kościele parafialnym,

a od poniedziałku do piątku, o godz. 17.15 w kościele św. Jana.

Przez cały tydzień za nawiedzenie cmentarza i pod zwykłymi warunkami

można zyskać odpust zupełny dla naszych zmarłych.

Okazja do sakramentu pokuty przed każdą Mszą św.

W tym tygodniu przypada  I-wszy czwartek miesiąca  „Godzina Święta” od godz. 16.30 do godz. 17.15.

W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby remontowe naszej parafii.