/ Kwiecień 1, 2019/ Ogłoszenia parafialne

31.03.2019 r.

IV  Niedziela

Wielkiego Postu

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i  ojca  Gerarda Mysakowicza  w  5-tą r. śmierci, ++ rodziców, teściów i ++ z rodziny, oraz   o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

Do B. Op. i MBNP z podz. za  otrzymane  łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże w  rodzinie, oraz za + męża Jana, rodziców i rodzeństwo, o dar życia wiecznego.

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców

Reginy i Stanisława na pamiątkę urodzin, oraz + matki Magdaleny w rocznicę  śmierci  i ++ z rodziny.

01.04.2019 r.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla  +  męża i ojca Andrzeja Krysztopa w 1-wszą r. śm., + mamy Zofii i ++ z rodziny.

02.04.2019 r.

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla  + męża Rudlfa Lesika w 3-cią r. śm., i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże.
18.00 J Do Mił. Bożego o dar życia w. dla  + ojca Pawła w 20-tą r. śm., matki Moniki w 25-tą r. śm., ++ rodz. Marii i Wawrzyńca Koza,++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże

03.04.2019 r.

7.00 K W int. Sióstr.
18.00 J Do Mił. Bożego o dar życia w. dla  ++ rodziców Antoniego i Elżbiety, Marianny i Wacława, dla ++ sióstr,

++ szwagrów i ++ z rodziny.

04.04.2019 r.

Za ++ kapłanów, oraz o nowe powołania kapł. i zakonne.
18.00 J Do Mił. B. o dar życia  w.  dla + męża Henryka Kierat w 6-tą r. śm., ++ rodziców z obu stron i  ++ z obu rodzin.

05.04.2019 r.

7.00 J W int. Parafian
17.30 J Nabożeństwo drogi krzyżowej
18.00 J Do Mił. B. o dar  życia  w. dla  +  ojca  Józefa  Piecka w

40-tą r. śm. matki Teresy, rodz. Heleny i Edmunda Losse oraz zmarłych z całej rodziny,

06.04.2019 r.

Nabożeństwo  I–wszej soboty miesiąca

Do B. Op. i MBNP z okazji 80-tej r. ur. Heleny Kurpierz z podz. za przeżyte lata, za dar zdrowia, otrzymane łaski i opiekę Bożą w rodzinie, oraz o dar życia w. dla  + męża Teodora

Do Mił. B. o dar  życia  w. dla  +  ojca Józefa Kasprzyka w 12-tą r. śm. dla + matki Klary, męża Mariana, + brata i wszystkich ++ z rodziny
07.04.2019 r.

V  Niedziela

Wielkiego Postu

Do Mił. B. o dar  życia  w. dla  +  męża Jerzego, dla  ++ rodziców z obu stron i ++ z rodziny.

Do Mił. B. o dar  życia  w. dla  +  ojca Tadeusza na pamiątkę urodzin,  dla + matki Janiny i brata Jerzego.

Do Mił. B. o dar  życia  w. dla  ++ rodz.  Anny i Pawła  . ++ teściów  i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże.

Nabożeństwo Gorzkich żali

Dzisiaj  przed kościołem zbiórka na kwiaty do Bożego grobu.

Dzisiaj  o godz. 15.00 w kościele parafialnym nabożeństwo Gorzkich żali

Sakrament Pokuty przed każdą Mszą św.

We wtorki o godz. 17.30 nabożeństwo drogi krzyżowej dla  dzieci, Msza św. szkolna i spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

W tym tygodniu przypadają  : I-wszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do przyjęcia Sakramentu Pokuty

W I-wszy piątek nabożeństwo do NSPJ po porannej Mszy św.

W Piątek o godz. 17.30 w kościele św. Jana droga krzyżowa z wypominkami, oraz  Msza św. dla młodzieży i spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

W sobotę od godz. 8.45odwiedziny chorych naszej parafii.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Diecezji.