/ Luty 3, 2018/ Ogłoszenia parafialne

04.02.2018

V ZWYKŁA

Za ++ Klarę i Jerzego Pietrzik, synową Dorotę i ++ z rodziny.

Do Mił. B. o dar nieba dla +Eugeniusza Glinki na pamiątkę ur., za ++ rodziców Mariannę i Stanisława, oraz  braci Józefa i Bonifacego.

11.00 PiP Do Mił. Bożego o dar zbawienia dla + ojca Jana, teściów Helenę i Czesława na pamiątkę Ich urodzin.

Św. Agaty, dziewicy i męczennicy

Do Mił. B. za + rodziców Janinę i Bolesława Tereszewskich.

Św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników

Do Mił. Bożego za + Annę Kulej od siostry Marii i siostrzenicy Ewy z mężem i synem.

W int. Sióstr.

J W int. Parafian.

09.02.2018

18.00       J Do Mił. Bożego za + ojca Adolfa Kuzaja ++ teściów Adama i Matyldę Hadasik, ++ szwagrów Alfreda i Alojza i za ++ z rodzin : Hadasik  i Kuzaj – o wieczną radość w Panu.

Św. Scholastyki, dziewicy

Do Bożej Op. z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże w rodzinie z okazji 40-tej r. urodzin  Marka i 9-tej r. urodzin córki Aleksandry.

16:00 J Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże, oraz dary Ducha Świętego w  domu i w szkole dla Moniki z okazji 18-tej r. urodzin.

17:00 J Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, zdrowie i błogosławieństwo Boże na dalsze lata życia  w dniu 50-tych urodzin Krystyny Kaczmarczyk.

18:00 J Do Bożej Op. z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże w rodzinie z okazji 50-tej r. urodzin Waldemara, oraz 22 r. urodzin syna Dawida.
11.02.2018

NIEDZELA

VI ZWYKŁA

Do Mił. B. za + ojca Franciszka Wieczorek w 2 r. śmierci, + matkę Helenę, + ciotkę Łucję, + wujka Roberta Hadzik i ++ babcie z obu s.

9:30 PiP Do Mił. Bożego o wieczną  radość w Panu dla + męża i ojca Huberta Mzyk na pamiątkę urodzin, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

11:00 PiP Do Bożej Op. i MBNP w int. chorych i cierpiących naszej Parafii               z okazji Światowego Dnia Chorego.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 04.02.2018

Dzisiaj po „sumie” spotkanie dla rodziców i dzieci komunijnych.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby Diecezji i Seminarium.

W poniedziałek od godz. 9.00 rozbiórka szopek w kościele i kaplicy.

W poniedziałek po Mszy św. święcenie chleba ku czci św. Agaty .

We wtorek Msza św. szkolna i spotkanie dla klas VI i VII.

W piątek Msza św. dla młodzieży i spotkanie dla klas II i III gimnazjum.

W przyszłą niedzielę kolekta remontowa

W niedzielę rozpoczyna się czterdziestogodzinna Adoracja

Najświętszego Sakramentu przed Wielkim Postem

Legenda: J – kościół św Jana Nepomucena, PiP – kościół św Piotra i Pawła, P – kaplica w Panoszowie, K – kaplica w klasztorze.