/ Marzec 3, 2018/ Ogłoszenia parafialne

TRZECIA

WIELKIEGO

POSTU

Do Mił. Bożego o dar nieba dla + Małgorzaty Dragon w 2-gą r. śmierci ,oraz na pamiątkę urodzin i wszystkich ++ z pokr.

Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego w Panu dla + Mieczysława Wręczyckiego w 1-szą r. śmierci.

Do B. Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże w rodzinie z okazji urodzin Zofii, oraz za ++ rodziców Urszulę i Pawła, o dar życia wiecznego.

15.00 PiP Nabożeństwo „ Gorzkich żali”.

05.03.2018

18.00     J Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego w Panu dla + męża Herberta Arndt w 6-tą r. śm, ++ rodziców  z obu stron i pokr.

06.03.2018

Droga krzyżowa dla dzieci.

18.00 J Do Ducha Świętego o Jego łaski w domu i szkole dla Marcina z okazji 20-tej r. ur., o pomyślne zdanie matury i dobry wybór drogi życiowej, oraz za + ciotkę Agnieszkę i babcię Erykę.

W int. naszych Sióstr.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w dla + męża i ojca Jerzego w 7-mą r. śmierci i ++ z rodziny.

08.03.2018

Za + Henryka Gbur w 30-ty dzień po śmierci.

18.00 J Do Bożej Opatrzności Matki Bożej w int. kobiet  naszej Parafii.

09.03.2018

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

18.00 J Do Mił. Bożego za + matkę Teresę Dragon w 21 r. śmierci ,     + ojca  i ++ braci Herberta i Jerzego, o spokój ich duszy.

10.03.2018

Do św. Anioła Stróża z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i bł. B. w int. Leny Kucharczyk w 1-szą r. urodz

18.00 J Do Bożej Op. i MBNP z podz.  za otrzymane łaski z prośbą o  dalsze zdrowie, Bożą opiekę i błogosławieństwo w rodzinie, oraz za + męża Juliana i syna Henryka Łach w r. śmierci, ++ rodziców i wszystkich zmarłych z rodziny o dar życia wiecznego.
11.03.2018

NIEDZELA

CZWARTA

WIELKIEGO

POSTU

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Huberta w 30-tą r. śmierci  ++ rodz. Annę i Wilhelma, teściów Marię i Walentego i wszystkich ++ z rodziny.

Za + męża i ojca Rudolfa w 5-tą r. śmierci,++ rodziców z obu str., ++ z całej rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

Do Bożej Op. w  int. naszego LKS-u o Bożą opiekę i błogosławieństwo na nowy sezon dla zawodników, działaczy i sympatyków, a także za zmarłych tej wspólnoty.

15.00 PiP Nabożeństwo „ Gorzkich żali”.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby Seminarium Duchownego i innych instytucji naszej Diecezji.

Dzisiaj po „sumie” spotkanie dla rodziców i dzieci komunijnych.

Dzisiaj o godz. 15.00 w kościele PiP nabożeństwo „ Gorzkich żali”.

We wtorek droga krzyżowa i Msza św. szkolna dla dzieci i spotkanie dla

klas VI i VII.

W czwartek od godz. 17.00 do 18.00  Adoracja Najświętszego Sakramentu.

W piątek o godz. 17.30 nabożeństwo Drogi krzyżowej z wypominkami

za naszych zmarłych.

W piątek droga krzyżowa i Msza św. dla młodzieży, oraz spotkanie dla klas

II i III gimnazjum.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszej Parafii.

W przyszłą niedzielę  o godz. 16.00 spotkanie Rady Duszpasterskiej na plebanii.

Wszystkich chętnych do wyjazdu na Światowe Dni Młodzieży w Panamie prosi się

o w miarę  szybkie  zgłaszanie w kancelarii parafialnej. ( koszt wyjazdu ok. 5000zł.)

Wójt Gminy Ciasna informuje o rozpoczęciu przyjmowania zgłoszeń par małżeńskich,

które w ciągu całego roku 2018 świętować będą 50-, 55-, 60- i 65- lecie swego pożycia małżeńskiego. Termin zgłaszania par do 29 marca 2018r. w USC Ciasna.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

Krzysztof Brzezina zam. w Molnej i Kinga Musiał zam. w Lublińcu                       – zap. III

Andrzej Pruski zam. w Bodzanowicach i Iwona Przywara zam. w Sierakowie Śl. – zap. III

Kacper Kwiatkowski zam. w Oleśnie i Sonia Kosytorz zam. w Sierakowie Śl.      – zap.  II