/ Sierpień 6, 2024/ Ogłoszenia parafialne

04.09.2024 r.

XVIII zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Karola w 3 r. śmierci, dla ++ rodziców, teściów i ++ z pokr.

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców: Agnieszki i Gerarda, + ojca Ryszarda, chrześniaka Marcina, ++dziadków i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł B. w rodz.

Ku czci Boga Ojca Wszechmogącego z uwielbieniem za wszystkie otrzymane łaski
05.08.2024 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Czesława Świstackiego w 49 rocznicę śmierci
06.08.2024 r.

Święto Przemienienia Pańskiego

Do przemienienia Pańskiego o dar przemiany w rodzinie.

07.08.2024 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Gerarda Woś w 1-szą r. śmierci, dla ++ rodziców: marii i Brunona Woś, teściów: Zofii i Bronisława Świtała i ++ z rodziny.

PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Henryka Huć na pamiątkę urodzin, oraz o dar zdrowia i bł Boże w rodzinie i rodzinach dzieci.
08.08.2024 r.

Św. Dominika, kapłana

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Romana na pamiątkę urodzon i ++ rodz. z obu stron.

18.00 PiP Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i. z prośba o zdrowie i bł Boże z okazji kolejnej r. ślubu i za ++ z rodziny z obu stron.
09.08.2024 r.

Św Teresy Benedykty dz. I .m. patronki Europy

W int. Parafian

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i. z prośba o zdrowie i bł Boże i dary Ducha Świętego i bł. Boże z okazji urodzin.
10.08.2024 r.

Św Wawrzyńca Diakona i M.

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i. z prośba o zdrowie i bł Boże i dary Ducha Świętego dla Sandry Ochmann z okazji 18-tej r. urodzin

18.00 J Za + męża Stanisława ++ rodziców i teściów i ++z rodz., oraz o zdrowie i bł Boże w rodz.
11.08.2024 r.

XIX zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Kazimierza, dla ++ rodziców, wnuka Daniela i ++ z rodziny

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i. z prośba o zdrowie i bł Boże i dary Ducha Świętego dla Dariusza i wnuczki Mai z ok. ur, a dla + wnuka patryka o dar nieba.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + syna Andrzeja w 21 r +, dla ++ rodziców z obu str.,oraz o zdrowie i bł B w rodz.

14:00

P Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Emila Mrozek w kolejna rocznicę +, dla mamy Marii, teścia Erwina, o zdrowie i bł Boże w rodzinie.

Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby

Diecezji.

Sakrament Pokuty przed każdą Mszą św.

W poniedziałek po wieczornej Mszy Św nabozeństwo do św. Ojca Charbela.

W czwartki od godz. 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby remontowe naszej Parafii.

Petycja do Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Wierni Diecezji Opolskiej wyszli z inicjatywą napisania petycji do pani Hanny Wróblewskiej, minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, o podjęcie odpowiedzialnych i kluczowych decyzji, które pozwolą wrócić do sprawowania w katedrze pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Opolu kultu Bożego.

Aby „podpisać” petycję, należy wejść na stronę internetową, wypełnić formularz (imię, nazwisko, adres e-mail oraz zaznaczyć upoważnienie do przekazania petycji do Minister KiDN), następnie potwierdzić swój podpis, klikając na link weryfikujący, który zostanie przesłany drogą e-mailową na wcześniej podany adres. Bez tej czynności podpis nie będzie ważny. Dla sprawnego procedowania sprawy petycję należy podpisać jak najszybciej.

Będziemy wdzięczni za złożenie podpisu w tak ważnej dla całego Kościoła opolskiego sprawie.

.