/ Luty 7, 2021/ Ogłoszenia parafialne

07.02.2021 r.

Niedziela V zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Krystyny Kulik w 10-tą r. śmierci i ++ z rodziny.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Ewalda w 17-tą r. śmierci i dla ++ rodziców.

PiP Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę , zdrowie i bł. Boże dla Anny Hadasik z ok. urodzin, o potrzebne łaski w rodzinach dzieci, a dla  + męża i ++ z rodziny o dar życia w.
08.02.2021 r.

J Do Mił. B. o dar życia w. dla + Gertrudy Ligendza w 30-ty dzień po śmierci.
09.02.2021 r.

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + Marty Pierzyna w 30-ty dzień po śmierci
10.02.2021 r.

Św. Scholastyki dziewicy

7.00    J

J Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ Klary i Jerzego Pietrzik, synowej Doroty i dla wszystkich ++ z rodziny i pokrewieństwa.
11.02.2021 r.

NMP z Lourdes

W  int. naszych chorych i cierpiących – od Parafialnego Caritasu z okazji Dnia Chorego.

18.00 J Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + Waldemara Gorzolki w 1-wszą r. śmierci.
12.02.2021 r.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za wszystkie otrzymane łaski i z prośbą , zdrowie i bł. B. w rodzinie z okazji urodzin Henryka i Bogdana

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za wszystkie otrzymane łaski i z prośbą  o zdrowie, dary Ducha Świętego i bł. Boże dla Julii z okazji 18-tej r. urodzin.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Franciszka w 5-tą r. śm., dla + matki Heleny, cioci Łucji, wujka Roberta i babci z obu stron.
13.02.2021 r.

Do Mił. B. za + wnuka Denisa w 2-gą r. śmierci.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Rity w 2-gą r. śmierci, dla ++ z rodzin Bryłka i Matusek, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

18.00 J Do Bożej Op. i MBNP z podz. za wszystkie otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę , zdrowie i bł. Boże w rodzinie, oraz za +matkę w 25-tą r. śmierci, + ojca , żonę Irmgardę, ++ teściów, ++ z pokr. i dusze op.
14.02.2021 r. Niedziela

VI zwykła

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za wszystkie  łaski i z prośbą o dalszą zdrowie i bł. Boże dla  mamy Emilii z okazji 91-wszej r. ur. dla syna Adama z ok. ur. i dla całej rodziny, oraz za + ojca Stanisława  w 30-tą r. śm.

Do Bożej Op. i św. Walentego z podz. za wszystkie otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę , zdrowie i bł. Boże w rodzinie,

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za wszystkie otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę , zdrowie i bł. Boże dla Małgorzaty z okazji 60-tej r. urodzin, oraz dla całej  rodz.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby Diecezji i Seminarium Duchownego w Opolu

Dzisiaj o godz. 15.00 w kościele św. Jana adoracja Najświętszego Sakramentu a od poniedziałku do piątku adoracja od godz. 17.00.

Okazja do przyjęcia Sakramentu Pokuty codziennie przed każdą Mszą św.

W czwartek 11 lutego przypada wspomnienie NMP z Lourdes i z ustanowienia św. Jana Pawła II Światowy Dzień Chorego.

Tradycyjnego spotkania w kościele być nie może, ale będzie o godz. 10.00 Msza św. dedykowana od naszego Parafialnego Caritasu wszystkim chorym i cierpiącym.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszej Parafii.

W czwartek o godz. 16.30 w kościele św. Jana spotkanie dla rodziców i dzieci komunijnych.

W piątek o godz. 16.00 w kościele św. Jana spotkanie dla kandydatów do przyjęcia sakramentu Bierzmowania.

W związku z pandemią koronawirusa obowiązuje w kościele noszenie masek zakrywających usta i nos.