/ Grudzień 8, 2019/ Ogłoszenia parafialne

Poczęcia

Najświętszej

Maryi Panny

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Alfonsa w 29 r.. śmierci, ++ rodziców i teściów, szwagra, 2 braci, oraz o zdrowie i bł. B. w rodzinie.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + matki Janiny w r. śm., ojca Tadeusza, brata Jerzego, oraz o zdrowie i bł. Boże  w rodz.

Do B. Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. z okazji  urodzin.

14.00 J W int chorych i seniorów naszej Parafii.

09.12.2019 r.

17.30 J Do B. Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł  B. dla Julii   w 18-tą r. ur.

10.12.2019 r.

Do Bożej Op. MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, bł. Boże i dary Ducha Świętego dla całej  rodz..
17.30 J Do MB Adwentowej z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże , oraz za +  męża, rodziców  z obu stron, siostrę, szwagierki, szwagrów i ++ z  pokr.

11.12.2019 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Łucji Radlak w

30-ty dzień po śmierci.

Do B p. z podz. za otrzymane łaski i z prośbą  o zdrowie, błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla Dariusza

12.12.2019 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców, teściów i rodzeństwa.

17.30 J Do Mił. B. i  św. Barbary za ++ rodziców  Rozalię i Franciszka, męża Teodora, ++ rodzeństwo i pokr., dziadków Strzoda i dusze opuszczone.

13.12.2019 r.

Św. Łucji dziewicy i męczennicy

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Rozalii Sobak od Róż Różańcowych.

17.30 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + Piotra Kozala w 8-mą r. śm.

14.12.2019 r.

Św. Jana od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła

Do Bożej Op. z podz. za otrzymane laski, z prośbą o dalsze dla Henryka Brzeziny z okazji 50-tej r. urodzin, oraz o zdrowie i bł. B. w rodzinie

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Rozalii Sobak w 30-ty dzień po śmierci – od Jadwigi, Renaty, Anny i Elżbiety Bieleckich z rodzinami.

18.00 J Do Mił. o dar życia w. dla ++ rodziców Elżbiety i Alfreda Pietrucha, ++ dziadków,  ++ z rodzin: Pietrucha i Ochman.
15.12.2019 r.

Trzecia

Adwentu

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + matki Teresy w 23 r. śm., ojca Józefa, ++ rodziców Heleny i Edmunda  ++ z rodziny.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + matki Marii Jochem w 23 r. śm. ojca Jana, męża Józefa, wnuka Szymona, siostry Annę i Helenę i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

Do B. Op. i św. Barbary w int. pracowników cegielni „Patoka” i ich rodzin z podz.za wszystkie łaski i z prośbą o dalszą opiekę, dar zdrowia i bł. Boże, oraz za wszystkich ++ tej wspólnoty, a  zwłaszcza za  zmarłego  Jana Janika .
14.00 J W int.. DFK  za + Wiktora Kik i za wszystkich zmarłych tej wspólnoty ( Msza św. w j. polskim).

W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Uroczystość

Niepokalanego Poczęcia NMP, tego dnia, zgodnie z objawieniem

Matki Bożej od godz. 12.00 do 13.00  „Godzina Łaski”.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby remontowe parafii.

Dzisiaj przed kościołem zbiórka „do puszek”

na pomoc kościołowi na Wschodzie.

Dzisiaj w niedzielę o godz. 14.00 w kościele św. Jana

Msza św. w int. naszych chorych i seniorów i spotkanie opłatkowe

Od poniedziałku do piątku Msze św. roratnie o godz. 17.30.

Okazja do sakramentu pokuty przed każdą Mszą św.

W  czwartek od godz. 16.30  adoracja Najświętszego Sakramentu

z okazją do przyjęcia sakramentu pokuty.