/ Wrzesień 9, 2019/ Ogłoszenia parafialne

08.09.2019 r.

XXIII zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża  Jerzego, ++ rodziców z obu stron i ++ z rodziny

Do Mił. B. o dar życia w. dla + kuzynki Reginy na pamiątkę jej imienin, oraz ++ jej  rodziców i braci.

Do Mił. B. i MB Miłosiernej o dar nieba  dla + Anny Kaczmarzyk i ++ z rodziny z obu str., oraz o zdrowie i bł.  Boże

P Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca  Andrzeja w

3-cią r. śmierci, ++  rodz. Teodora i Łucję Boreckich, oraz o zdrowie, opiekę Matki Bożej i bł. Boże w rodz.

09.09.2019 r.

18.00 PiP Do Bożej Op i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o  zdrowie i bł. Boże  w rodzinach synów, oraz o dar życia w. dla + siostry z mężem, 4 braci, rodziców , teściów  i ++ z rodziny.

10.09.2019 r.

18.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla  + ojca Piotra Radzioch  w  r. śm , dla + matki Marianny i wszystkich ++ z rodziny.

11.09.2019 r.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane laski z prośba o dalsze zdrowie i bł. B. w rodzinie  z  okazji rocznicy  ślubu Joanny i Klaudiusza.

18.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla matki Teresy w 15-tą r. śmierci,

+ ojca Alfreda i syna Kamila.

12.09.2019 r.

Do Mił. B. o dar życia w.  dla + syna Andrzeja w 3-cią r. śmierci
18.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w.  dla + żony Klary w 10-tą r. śmierci .++ rodziców z obu stron  i rodzeństwo, oraz o zdrowie i bł. Boże w całej rodzinie

13.09.2019 r.

Św. Jana Chryzostoma biskupa  i doktora K.

Do Bożej Op. i św. Anioła Stróża w int. Aleksandry Grzesik w 1-wszą r. urodzin z podz. za wszystkie łaski i z prośbą o  zdrowie i bł. Boże dla niej i  dla całej rodz.

18.00 PiP Nabożeństwo Fatimskie

14.09.2019 r.

Św. Podwyższenia Krzyża Świętego

Do Bożej Op i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o  zdrowie i bł. Boże  dla Rafała. z ok. 50-tej r. urodzin.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + syna Szymona, ojca Józefa i teścia Stanisława.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Pawła,++ rodziców, siostry, brata i szwagrów, oraz o dalsze zdrowie i opiekę Bożą

w całej  rodzinie.

15.09.2019 r.

XXIV  zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Pawła Mrozek w 1-wszą r. śmierci, dla + córki i dla  ++ z rodz

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o  zdrowie i bł. Boże  dla Izabeli i Waltra z ok. 15-tej r. ślubu, oraz o zdrowie i opiekę  Bożą dla mam.

Do Mił. B. za + brata Stefana w 18-tą r. śm. ++ rodziców, brata Serafina i ++ z rodziny.
14.00 J Do Bożej Op. z okazji 1-szej r. ślubu Nicoli i Grzegorza Małczak  z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha Świętego, oraz opiekę św. Anioła Stróża dla syna Jakuba.

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszej Parafii, a przed kościołem zbiórka „do puszek” na Wydział Teologiczny w Opolu.

Jutro po  Msza św. poświęcenie ziarna i nasion do siewu.

Msza św. szkolna i spotkania dla młodzieży przed bierzmowaniem w czasie malowania kościoła św. Jana w kościele parafialnym.

W czwartek od godz. 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego

Sakramentu i modlitwa o nowe powołania kapłańskie i zakonne, oraz za młode pokolenie.

W piątek o godz. 18.00 w kościele PiP nabożeństwo fatimskie.

W sobotę o godz. 5.25 sprzed budynku straży pożarnej wyjazd na obchody kalwaryjskie ku czci Podwyższenia  Krzyża Pańskiego na Górę św. Anny.

W przyszłą niedzielę po „sumie” spotkanie dla rodziców i dzieci mających w przyszłym roku przystąpić do 1-wszej Komunii św.