/ Wrzesień 8, 2024/ Ogłoszenia parafialne

08.09.2024 r.

XXII zwykła

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + męża Huberta, dla ++ rodz. Anny i Wilhelma, teściów: Marii i Walentego, brata Henryka i wszystkich ++ z rodziny z obu stron.

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++Mariusza i Łukasza Janik i dla + męża Mariana.
  11.00 PiP Do  Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Jana w 11-tą r. śmierci i na pamiątkę urodzin., dla + mamy Marii i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże.
09.09.2024 r.

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. B. w rodzinie z okazji kolejnej r. ślubu Joanny i Klaudiusza.

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. B. w rodzinie w 50-tą r. ślubu Elżbiety i Henryka Jurczok.
10.09.2024 r.

K

Do  Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców: Krystyny i Janusza, teścia Waldemara, cioci Haliny wujka Kazimierza, i ++ z rodziny.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Piotra Radzioch w r. śm., dla + mamy Marianny, ojca Wiktora i ++ z rodziny.
11.09.2024 r.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodz. Heleny i Franciszka Reinert, Doroty i Maksymiliana, szwagrów: Romana i Herberta, siostry Elżbiety i dla ++ z pokr.

J Do  Mił. B. o dar życia w. dla + matki Gertrudy Bera na pamiątkę urodzin i + ojca Lucjana.
12.09.2024 r.

Za dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 J Do  Mił. B. o dar życia w. dla + matki Teresy Kaczmarek w 20-tą r. śmierci, dla + ojca Alfreda i syna Kamila
13.09.2024 r.

Św. Jana Chryzostoma, bpa i dra K.

.Nabożeństwo fatimskie.

14.09.2024 r.

Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + męża Wojciecha w 4-tą r. śmierci, dla + mamy Marii w 5-tą r. śmierci., dla + córki Agaty w 26-tą r. śmierci, oraz ++ z rodz. i pokr.

15.09.2024 r.

XXIII zwykła

Do Bożej Op. i MBNP z  podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Kamili i Kamila Wiechoczek w 4-tą r. ślubu  i za ++ z rodziny.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + Stanisława Bator w 1-szą r. śmierci, dla + syna Sławomira, dla ++ rodziców i dla ++ rodzeństwa.

Do Mił. B. za ++ braci Stefana w 23-ą r. śmierci i Serafina, dla ++ rodziców, dziadków i dla + Stanisława.

Do Bożej Op. i św. Anioła Stróża w 1-szą r. urodzin Kaii Respondek o Bożą opiekę, zdrowie i bł. dla niej, rodziców, chrzestnych i dziadków.

W poniedziałek po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do św. Charbela.

Okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.

Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na potrzeby remontowe  parafii.

W piątek  13.09 w kościele PiP o godz. 18.00 nabożeństwo fatimskie .

W sobotę 14 września przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

W tym tygodniu po raz 14 obchodzimy Tydzień Wychowania

W tym tygodniu też przypadają kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców, najlepiej modlić się razem z nimi, zwłaszcza do św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży.

Msze św. dla wszystkich dzieci uczęszczających do szkoły we wtorki o godz. 18.00 w kościele św. Jana.

Klasy starsze, w ramach przygotowania do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania mają swoje spotkania w poszczególne, wyznaczone dla nich dni: w środy klasa VI, w czwartki klasa VII i w piątki klasa VIII.

W sobotę 14 września o godz. 6.00 sprzed budynku naszej Straży pożarnej  wyjazd na obchody Kalwaryjskie na  Górę św. Anny .