/ Marzec 26, 2023/ Ogłoszenia parafialne

26.03.2023r.

V Wielkiego Postu

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców Reginy i Stanisława w r. śmierci, dla + matki Magdaleny, oraz o zdrowie i bł B. w rodzinie.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + matki Gertrudy Kozioł w

25 r. śmierci, + ojca Wiktora, oraz z prośbą o zdrowie i bł. B. w rodz. Knieć.

11.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla  + żony i matki Małgorzaty Dragon, w 7-mą r. śmierci, dla + ojca Romana Dragon z prawnukiem Robertem, dla ++ teściów Pawła i Róży Jurczok z córką Anielą i  dla ++ z  pokr.
27.03.2023 r.

18.00    J Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Gerarda w 9-tą r. śmierci dla ++ rodziców z obu stron i ++ z pokr., oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
28.03.2023 r.

Do Bożej Op. i MB z prośbą o moc i nadzieję w cierpieniu i powrót do zdrowia dla Emilii.

Droga krzyżowa dla dzieci.

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + żony i matki Anny Kaczmarzyk na pamiątkę ur. i ++ z rodziny.
29.03.2023 r.

7.00 K

Za ++ kapłanów.

J Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża, ojca i dziadka Teodora na pamiątkę ur, oraz z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
30.03.2023 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Agnieszki Jośko na okoliczność śmierci i pogrzebu od Róż Różańcowych.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzym. łaski, z prośbą o Bożą opiekę, zdrowie, bł. Boże w rodzinie, oraz za ++ z rodz.
31.03.2023 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Hildegardy Sklorz na okol. śmierci i pogrzebu od Róży Różańcowej z Molnej

Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Józefa Pietrucha w kolejną r. śmierci, dla + matki Ireny, oraz o zdrowie i bł. B. w całej rodzinie.
01.04.2023 r.

Nabożeństwo 1-wszej  Soboty.

Msza św. w int osób chorych i starszych z możliwością przyjęcia Sakramentu chorych.

Msza św. chrzcielna w int.Leona Kos.

18.00 PiP – Do Mił. B. o dar życia w. dla + Gizeli Żymeła na okoliczność śmierci i pogrzebu – od znajomej.

–  Do Mił. B. o dar życia w. dla + Antoniego Wodarczyk na okoliczność śmierci i pogrzebu – od PRD.

02.04.2023 r.

Palmowa Męki Pańskiej

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + żony i matki Anny i Kaczmarzyk na pamiątkę ur. i ++ z rodz.

9.30 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla  + Marii Krawczyk w 2-gą r. śmierci, dla + ojca Jana, teściów Heleny i Czesława, dziadków i ++ z rodziny.

Do Mił. B. o dar życia w.  dla + ojca Pawła w 38-mą r. śm., matki Anny, brata Jana, ++ teściów i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże w całej rodzinie.

14.00 P Do Mił. B. o dar życia w. dla  + męża  Rudolfa Lesik w 7-mą  r. śmierci, dla ++ rodziców Lesik i Losse, dla+ siostry Joanny, szwagrów  Ryszarda i Pawła  i ++ z rodziny.

Nabożeństwo Gorzkich żali w niedziele o godz. 15.00 w kościele PiP.

W poniedziałek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Charbela.

Okazja do przyjęcia Sakrament pokuty przed każdą Mszą św.

Droga krzyżowa dla dzieci młodszych we wtorek o godz. 17.30.

Od czwartku odbędą się rekolekcje parafialne, które poprowadzi  O. Kazimierz Głaz.

Msze św. poranne z nauką rekolekcyjną w czwartek i piątek będą odprawiane w kościele św. Jana o godz. 8.00, natomiast Msze św. wieczorne z naukami rekolekcyjnymi będą odprawiane w kościele parafialnym o godz. 18.00.

Po Mszy św. wieczornej w czwartek nauka stanowa dla małżonków, zwłaszcza tych młodszych.

W piątek o godz. 20.00 sprzed kościoła św. Jana rozpoczniemy Drogę krzyżową  na ulicach naszej wioski, zasadniczo przejdziemy ulicami:

Dobrodzieńską Osiedlową i Podolem.

Przed Mszą św. wieczorną w czwartek i piątek od 17.00 do 18.00 w kościele PiP adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do przyjęcia Sakramentu pokuty.

Dzieci maja swoje  rekolekcyjne spotkania w ramach zajęć szkolnych.

W sobotę nabożeństwo 1-wszej soboty, jak zawsze w kościele PiP o godz. 7.00,

W kościele św. Jana o godz. 10.00 Msza św. dla chorych z  możliwością przyjęcia Sakramentu Namaszczenia chorych.

W sobotę Msza św. wieczorna z Niedzieli Palmowej w kościele PiP o godz. 18.00. , a po Mszy św. spotkanie dla młodzieży.

Odwiedziny chorych będą dopiero w Wielki wtorek od godz. 9.00

W sobotę od godz. 9.00 sprzątanie wokół kościoła parafialnego w tym roku PRD proponuje sprzątanie w układzie Panoszów i Molna razem, a następne sprzątanie Sieraków bez podziału na ulice.

Kolekta Niedzieli Palmowej przeznaczona jest dla ks. Rekolekcjonisty.

Kolekta remontowa na potrzeby naszej Parafii w Wielkanoc.