/ Kwiecień 23, 2018/ Ogłoszenia parafialne

22.04.2018

CZWARTA

WIELKANOCNA

Do B. Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze , zdrowia i bł. Boże  z okazji 80-tej r. ur. Anny Nowak.

Do B. Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze , zdrowia i bł. Boże  w rodzinie, oraz za ++ rodziców z obu stron, braci Józefa i Roberta i + szwagra, o dar życia w.

Za + żonę Marię w 5-tą r. śm. ++ rodziców Annę i Teodora, teściów Stefanię i Stanisława, oraz ++  braci i szwagrów, z prośbą o dar życia wiecznego.

W pewnej int.

18.00 J Do B. Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o   zdrowia i bł. Boże dla całej rodziny, oraz w pewnej intencji .

Za dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 J Do Mił B. o dar życiw w. dla + ojca Józefa Wiciok, + matkę Władysławę, ++ teściów, + męża Wilhelma Lukasik, księży Józefa i Bolesława i dusze w czyśćcu cierpiące.

Procesja ku czci św. Marka z prośbą o dobre urodzaje
18.00 J Do Mił. B. za + męża i ojca Jana w r. śm., ++ rodziców z obu stron, zięcia Lucjana, chrześnicę Małgorzatę, oraz o bł. Boże.

W pewnej int.

J Do Mił. B. o wieczną radość w Panu dla + męża Gerharda, ++ rodziców, teściów, ++ siostrę i brata, oraz ++ z rodziny.

Do Mił. B. o wieczną radość w Panu dla + mężów Piotra i Ewalda ++ rodziców Franciszkę i Piotra, ++ teściów Elżbietę, Marię i Wawrzyńca, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

18.00 J Do Mił. B. za ++ rodziców Irenę i Józefa Pietrucha, dziadków, kuzynkę Małgorzatę, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

28.04.2018

Ślub : Andrzeja Pruski i Iwony Przywara

Do Bożej Op. z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże dla Klary z okazji 70-tej r. urodzin.

18.00 J Za ++ rodziców Jana i Marię Dyla, ++ teściów i ++ z rodziny , o dar życia wiecznego w Panu.
29.04.2018

PIĄTA

WIELKANOCNA

Do B. Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski  i z prośbą o dalsze bł. Boże i zdrowie dla Solenizantów urodzinowych z miesiąca kwietnia i maja , oraz w int. całej rodziny.

Do B. Op. i MBNP w int. ojca  Jana o zdrowie i bł. B., oraz za + matkę Annę o dar nieba

– Do B. Op.  i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże  z okazji urodzin mamy Moniki, córek:  Doroty i Agaty i chrześniaka Kamila.

– Msza św. poślubna w int rodzin:  Przywara i Pruski z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże, oraz za wszystkich zmarłych z tych rodzin.

W dzisiejszą  Niedzielę Dobrego Pasterza przypada  Światowy Dzień

Modlitw o Powołania , rozpoczynający  55  tydzień modlitw o Powołania do

Służby Bożej w Kościele.

Po sumie spotkanie dla rodziców i dzieci komunijnych.

W poniedziałek obchodzimy  Uroczystość  św. Wojciecha, biskupa i

męczennika, Głównego patrona Polski

We wtorek Msza św. dla dzieci szkolnych i spotkanie dla klas VI i VII.

W środę święto św. Marka Ewangelisty – ku Jego czci procesja błagalna o

dobre urodzaje o godz. 17.30 modlitwy obok krzyża  stojącego przy ul. Osiedlowej

i procesja do kościoła św. Jana.

W środę o godz. 19.00 w budynku OSP w Sierakowie Śl. spotkanie ze specjalistami

przygotowującymi projekt montażu instalacji wykorzystujących odnawialne źródła

energii na terenie Gminy Ciasna.

W czwartek od godz. 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

W piątek Msza św. dla młodzieży i spotkanie dla klas II i III gimnazjum.

ZAPOWIEDZI  PRZEDŚLUBNE

Michał Pietrzyk, zam. w Glinicy i Kinga Arndt zam. w Sierakowie Śl.          –  zap II

Karol Pradela zam. w Kochcicach i Anna Podgórska zam. w Sierakowie Śl.    – zap II

Paweł Pietrzak zam. w Wędzinie i Edyta Gaida zam. w Molnej                     –  zap II