/ Kwiecień 17, 2018/ Ogłoszenia parafialne

15.04.2018

TRZECIA

WIELKANOCNA

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Józefa, ++ rodziców, teściów, siostry i wnuka , oraz o zdrowie i bł. Boże.

Za + Jerzego Majchrzak w kolejną r. śmierci, ++ rodziców, teściów i ++ z rodziny, o wieczny spokój ich duszy.

Do Mił. B. za ++ rodz. Annę i Pawła, teściów Marię i Piotra i ++ z rodziny o w. radość w P, oraz o zdrowie i bł. B. w rodz.

Do B. Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze , zdrowia i bł. Boże  z okazji 75-tej r. urodzin Gintra.

Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla  + Wiesławy Kubat w 30-ty dzień po śmierci

18.00 J Do Zmartwychwstałego Chrystusa  za + męża Teodora, rodz. Rozalię i Franciszka, dziadków Strzoda, teściów Julię i Jana, dusze opuszczone, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

Do Mił. B. za + matkę Łucję w 11 r. śmierci, + ojca Karola, teścia Pawła, oraz ++ z rodziny, o  dar życia wiecznego.

18.00 J Do B. Op. i św. Anioła Stróża z podz. za otrzymane łaski  z prośbą o zdrowie dla  Zuzanny i bratanicy Agaty z ok. urodzin, oraz z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla całej rodziny.

Pogrzeb + Alojzego Brzęczek

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Pauliny Kaczmarczyk w 1-szą r. śmierci, oraz za wszystkich zmarłych z rodz. Kaczmarczyk

18.00 J Do B. Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o  zdrowie  i bł. Boże dla całej rodz., oraz za + męża Antoniego, wnuczkę Elżbietę, ++ rodziców , teściów i ++ z rodziny.

J Do B. Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o  zdrowie  i bł. Boże dla całej rodziny ,oraz za ++ rodziców, rodzeństwo i wnuka Daniela.

18.00 Do Mił. B. o wieczną radość w Panu dla + męża i ojca Alfonsa ++ rodziców z obu stron i ++ z pokr.

21.04.2018

Do Bożej Op. i MB z podz. za otrzymane łaski  i z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże z okazji 50-tej r. ur. Agnieszki i Leszka Podgórskich

18.00 J Za + męża i ojca Pawła na pamiątkę Jego urodzin, ++ rodziców siostry, brata, szwagrów, szwagierkę, oraz o B. opiekę w rodz.
22.04.2018

CZWARTA

WIELKANOCNA

Do B. Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze , zdrowia i bł. Boże  z okazji 80-tej r. ur. Anny Nowak

Do B. Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze , zdrowia i bł. Boże  w rodzinie, oraz za ++ rodziców  z obu stron, braci Józefa i Roberta i + szwagra o dar życia w.

Za + żonę Marię w 5-tą r. śm. ++ rodziców Annę i Teodora, teściów Stefanię i Stanisława, oraz ++  braci i szwagrów, z prośbą o dar życia wiecznego.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby „Caritas” Diecezji.

Po sumie spotkanie dla rodziców i dzieci komunijnych.

We wtorek Msza św. dla dzieci szkolnych i spotkanie dla klas VI i VII.

W czwartek od godz. 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

W piątek Msza św. dla młodzieży i spotkanie dla klas II i III gimnazjum.

ZAPOWIEDZI  PRZEDŚLUBNE

Michał Pietrzyk, zam. w Glinicy i Kinga Arndt zam. w Sierakowie Śl.          –  zap I

Karol Pradela zam. w Kochcicach i Anna Podgórska zam. w Sierakowie Śl.  – zap I

Paweł Pietrzak zam. w Wędzinie i Edyta Gaida zam. w Molnej                       – zap I