/ Maj 21, 2018/ Ogłoszenia parafialne

ZESŁANIA

DUCHA

ŚWIĘTEGO

Do KM o zdrowie i bł. Boże w rodzinie z okazji urodzin, oraz za + męża Gerarda, rodziców, teściów, braci i ++ z rodziny.

– Do B. Op. i MB z podz. za wszystkie łaski i z prośbą o dalsze zdrowie, dary Ducha Świętego i dobry wybór drogi życiowej dla  Julii z okazji 18-tej r. urodzin

– Za ++ rodz. z obu stron + matkę Annę na pamiątkę ur., + ojca Józefa w 50-tą r. śm., matkę Ludwikę, ojca Józefa i ++ z rodz.

Do KM za  + Kazimierza Bedlechowicza , ++ rodziców, wnuka Daniela, ++ z rodziny, a dla żyjących o zdrowie i bł. Boże

NMP Matki

Kościoła

Za dusze czyśćcu cierpiące.

18.00 J Do B. Op. i KM z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie, opiekę Bożą, oraz dary Ducha Świętego w domu i szkole dla Dawida z okazji 15-tej r. urodzin

Za ++ Urszulę i Henryka Brambosz, rodz. i + Andrzeja Kampa.

18.00 J Za + męża i ojca w 20-tą r. śm., ++ rodziców z obu stron, braci , szwagra z szwagierką, oraz o zdrowie bł. Boże w rodzinie.

Do KM za + męża Józefa Polaczek w 5-tą r. śmierci, ++ rodziców Wengel i teściów Polaczek, odar życia wiecznego.

18.00 J Za + córkę Wiolettę i + ojca Antoniego na pamiątkę urodzin i ++ z rodziny, oraz o bł. Boże i zdrowie w rodzinie.

Chrystusa

Najwyższego

Kapłana

Do Mił. B. o dar życia wiecznego dla + Łucji Ręczmin w 30-ty dzień po Jej śmierci

18.00 J Do B. Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie dla Moniki z ok. 70-tej r. ur, oraz dla  majowych solenizantów w rodzinie, oraz o radość nieba dla ++ z  rodziny.

W int. Parafian

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ ojców Antoniego i Jana siostrzenicę Elżbietę i ++ z rodz., oraz o zdrowie i bł. B. w rodz.

26.05.2018

Do B. Op. i MBNP  z  podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże  z ok. 80-tej r. urodzin Kazimiery.

18.00 J W int. wszystkich Matek z okazji Ich święta.
27.05.2018

UROCZYSTOŚĆ

NAJŚWIĘTSZEJ

TRÓJCY

Do Mił. B. o dar życia wiecznego dla  + żony  Trauty  w 8 r. śmierci, ++ rodziców i ++ z rodziny.

Do Mił. B. i KM o dar życia w. dla + żony i matki Marii Strzoda ++ rodziców z obu stron, ++ braci i + Karolinę.

Msza św. odpustowa ku czci św. Jana Nepomucena za Parafian. Rocznica Pierwszej Komunii Świętej.

Dzisiaj Nabożeństwo Majowe o godz. 15,00 w kościele parafialnym

Nabożeństwa Majowe w tygodniu w kościele św. Jana o godz. 17.30.

Sakrament Pokuty i Pojednania przed Nabożeństwem majowym

a w sobotę od 16.30 d0 17.30

W poniedziałek obchodzimy  Uroczystość  NMP Matki Kościoła

Jest to zniesiony drugi dzień Zielonych Świąt

W naszej Diecezji jest to dzień modlitw o dobre urodzaje, rolników  naszego

Rejonu duszpasterskiego ks. bp zaprasza na spotkanie, które odbędzie się w kościele

pw św. Anny w Oleśnie o godz. 10.00

W poniedziałek także wspomnienie św. Jana Nepomucena,

kapłana i męczennika

We wtorek Msza św. dla dzieci szkolnych i spotkanie dla klas VI i VII

W środę od godz. 9.00 sprzątanie terenu wokół kościoła św. Jana Nepomucena

W czwartek przypada święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

W piątek Msza św. dla młodzieży i spotkanie dla klas II i III gimnazjum.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy odpust ku czci św. Jana Nepomucena, dlatego

Msza św. o godz. 11.00 odprawiana będzie w kościele św. Jana

jako suma odpustowa, połączona z rocznicą Pierwszej Komunii Świętej.

ZAPOWIEDZI  PRZEDŚLUBNE

Damian Sklorz, zam. Sierakowie Śl. i Martyna Scholz, zam. w Gwoździanach  – zap   III