/ Maj 17, 2018/ Aktualności

Parafia organizuje wyjazd na EKUMENICZNY KONCERT RODZINNY , który odbędzie się w Mysłowicach w dniu 31.05.2018 ( Boże Ciało )

www.badzjakjezus.pl

Wstęp na koncert jest darmowy, wyjazd o godzinie 14:00 spod plebanii.

Rezerwacja miejsc pod numerem telefonu: 607 811 777

 

Plakat BjJ2018_A4_view


For King&Country

Duet muzyczny grający współczesną muzykę chrześcijańską (CCM), założony
w 2012 roku przez pochodzących z Australii braci Joela i Luka.
Grają bardzo dynamiczny chrześcijański pop, alternatywny rock i tzw. soft rock.
Koncerty duetu są bardzo żywiołowe i adresowane do młodego odbiorcy.

Mimo, iż wydali dopiero dwie płyty studyjne, mają na swoim koncie już 9 nominacji do nagrody GMA Dove, gdzie aż 4 razy nagrodę tę zdobyli. W 2015 roku dwukrotnie zostali laureatami najbardziej prestiżowej nagrody amerykańskiego przemysłu muzycznego
– Grammy, w kategorii: Najlepszy album CCM i Najlepsze wykonanie utworu CCM.
W 2017 roku otrzymali kolejną nominację do nagrody Grammy za piosenkę „Priceless” w kategorii Najlepszy utwór CCM.
Billboard nazwał ich jednymi z artystów wartych do obserwowania w roku 2012,
a amerykański kompozytor piosenek „Australijską odpowiedzią na Coldplaya”.

Ich pierwszy album „Crave” został wydany w 2012 roku, natomiast druga płyta „Run Wild. Live Free. Love Strong” dwa lata później. Pod koniec 2017 roku zespół wydał świąteczny album „A For King & Country Christmas Live”, a następnie wyruszył w trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych.
Ważna jest dla nich równość, a także idea szanowania kobiet i honoru w związkach.

Bracia skupiają się na tym, co naprawdę ma znaczenie. Ich celem jest pisanie uczciwie
i autentycznie o życiu. Jak mówią, po spędzeniu razem niezliczonych godzin podczas koncertów utworzyła się między nimi głęboka więź.


Britt Nicole

Amerykańska wokalistka, kompozytorka piosenek pochodząca z Salisbury w Karolinie Północnej. Piosenkarka trafia na listy przebojów głównie jako chrześcijańska artystka popowa, ale jej single „Gold” oraz „Ready or not” trafiły również na listę TOP 40 piosenek w Stanach Zjednoczonych.

W 2011 roku Britt Nicole została nominowana do nagrody GMA Dove w kategorii Wokalistka roku, a 2 lata później jej album „Gold” nominowano do nagrody Grammy
w kategorii Najlepszy album CCM .

Artystka ma na swoim koncie cztery albumy: debiutancki album „Say it”,
„The Lost Get Found”, „Gold” oraz najnowszy album z 2016 roku – „Britt Nicole”.

Jak twierdzi rodzina artystki, Britt przyszła na świat śpiewając. Jej talent od zawsze był niezaprzeczalny i elektryzujący. Już jako trzylatka zaczęła śpiewać w kościele
w Charlotte, z czasem stając się jedną z głównych postaci w lokalnym, codziennym programie telewizyjnym, śpiewając piosenki w trio gospelowym.

Dla artystki bardzo ważne jest utrzymywanie bliskiego kontaktu z fanami, czytanie ich historii, słuchanie ich serc, pozwalając im tym samym wpływać na jej twórczość muzyczną.

Jak artystka mówi, wiele dziewczyn, które spotyka na koncertach podchodzą do niej ze spuszczoną głową i często widzi, że niektóre z nich czują się załamane. Wówczas ma nadzieję, że wyjdą z jej koncertu czując, że jest dla nich nadzieja. Jest to dla artystki ważna część większej całości.

 

ADAM BUBIK – polsko-czeski muzyk i piosenkarz chrześcijański z Zaolzia, który
działał jako lider muzyki uwielbienia (worship) w Czechach przez wiele lat. Artysta nagrał sporo czeskich piosenek, które są obecnie śpiewane w wielu kościołach oraz coverowane przez inne zespoły.

W 2017 r. rozpoczął współpracę z producentem Mirkiem Stępniem. Wtedy też zaczął swoją działalność na polskiej scenie muzycznej z nowym materiałem.  Jego piosenki są bardzo chwytliwe, energiczne, a zarazem posiadają głęboki przekaz.

Teledyski Adama cieszą się dużym zainteresowaniem dzięki transmisji w ogólnoświatowej telewizji chrześcijańskiej TBN, TV Trwam, OPOKA.TV oraz w wielu innych rozgłośniach.

Cały zespół tworzą profesjonalni muzycy, którzy współpracowali ze znanymi polskimi
i zagranicznymi artystami.

Adam ma na swoim koncie wiele koncertów zagranych w Czechach, na Słowacji i w Polsce. Dzięki swej naturalnej charyzmie spotyka się z bardzo ciepłym odbiorem.

 

Piotr Plichta, Poison – polski raper, pochodzący ze Stalowej Woli. Pierwsze próby związane z muzyką rozpoczął mając 17 lat. Raper nawrócił się dokładnie 10 lat temu,
w 2008 roku. Poison był młodym, pogubionym człowiekiem. Jednak dziś świadczy o Bogu i opowiada o swoim życiu, a jego muzyka jest pełna fundamentalnych wartości.
Poison stworzył artystyczny program profilaktyki uzależnień „Jedno Życie”, podczas którego ostrzega młodych przed najczęstszymi błędami. Współpracował z takimi wykonawcami jak: TGD, Vixen, Dj Bulb, Rover, Bęsiu, Kolah, Yuro, Kids Gospel Joy, Allen, Mak Makowski i wielu innych.
W 2016 roku wystąpił gościnnie w albumie TGD zatytułowanym “Wracam do domu” w utworach : “Miłosierni” oraz “NOVO”.
Poison zarejestrował solowy mixtape „Oddech Życia”, który ukazał się w czerwcu 2012 roku i został nagrany w Studio RoyalSoundProduction. Obecnie artysta kończy pracę nad Debiutanckim Albumem „Szepty Sumienia”,  który ukaże się wiosną 2018 roku.
Materiał jest promowany takimi teledyskami jak: „Pierwszy Wdech”, „Choćby nam mówili”, “Tsunami”.