/ Maj 5, 2024/ Ogłoszenia parafialne

VI Niedziela

Wielkanocna

Do Mił. B. o dar życia w.  dla + Jadwigi Dyner w

5-tą r. śmierci, dla ++ rodziców i siostry Leokadii.

Do Bożej Op. i KM z podz. za otrzymane łaski i z prośba o bł. Boże i zdrowie w rodzinie z okazji 75-tej r. urodzin Anny.

Do Mił. B. i MB Łaskawej o dar życia w. dla + mamy Anny Kaczmarzyk w 9-tą r. śm. i  ojca Jana.

12.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + Marii Michalik w

30-ty dzień po śmierci.

06.05.2024 r.

Do Bożej Op. i KM z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze bł. Boże i zdrowie z okazji 90-tej r. urodzin Magdaleny.

Do KM o bł. Boże i zdrowie dla żyjących sióstr i  oraz dar życia w. dla ++ sióstr z Róży R. P. Urszuli Mika, oraz o powołania kapłańskie i zakonne i  o pokój na świecie.
07.05.2024 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla Stanisława Imiołczyk  w 30-ty dzień po śmierci.

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców: Anny i Teofila, ++ teściów Erny i Emanuela, szwagrów Henryka i Huberta, + Wiktora i pokr. oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
08.05.2024 r.

Św. Stanisława Bpa i M.

Patrona Polski

Do Bożej Op. i KM z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze bł. Boże i zdrowie dla ojca z okazji 94-tej r. ur. i dar życia w. dla + matki.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Tadeusza Konopskiego na pamiątkę urodzin .i dla + matki Stanisławy Krawczyk z okazji imienin.

J Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca i dziadka Karola Borowskiego w kolejna r. śmierci, dla + mamy Janiny, dla ++ braci, dziadków i krewnych, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodz.
09.05.2024 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ z rodziny, pokr. i dusz w czyśćcu cierpiących.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + chrześniaka Andrzeja i dla wszystkich ++ z rodziny i pokr.
10.05.2024 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Jerzego Hejno w 30-ty dzień po śmierci.

Do Mił. B. i KM o dar życia w. dla + ojca Gerarda Suda na pamiątkę urodzin, dla + mamy Emilii, dla + zięcia Szymona i dla ++ z rodziny.
11.05.2024 r.

Do Bożej Op. i św. Anioła Stróża w int. rocznego dziecka Zuzanny Obruśnik z prośbą o Bożą  opiekę, zdrowie, bł. B. dla niej, dla rodziców i chrzestnych.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + Pawła na pamiątkę ur., dla ++ z rodziny z obu stron, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
12.05.2024 r.

Uroczystość Wniebowstą-

pienia Pańskiego

Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Romana w 17-tą r. śm.,  matki Anny, ojca Rudolfa, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodz.

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + męża i ojca Rudolfa, w kolejną r. śmierci dla ++ rodziców z obu stron i ++ z rodziny

11.00 PiP Uroczystość 1-wszej Komunii św. – Msza św. w int. dzieci przystępujących do 1-wszej Komunii św. rodziców, chrzestnych i ich rodzin.

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Diecezji i Seminarium Duchownego w Opolu.

W dni powszednie nabożeństwo w kościele św. Jana o godz. 17.30.

W poniedziałek , wtorek i środę przed Uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego przypadają dni krzyżowe, czyli procesje błagalne o dobre urodzaje w poniedziałek i wtorek o godz. 17.00 z kościoła św. Jana, a, w środę po Mszy św. z kaplicy w Panoszowie do nowego krzyża.

Sakr. Pokuty rano przed Mszą św., a wieczorem przed nabożeństwem.

W czwartek adoracja od godz. 17.00 do 18.00 w kościele św. Jana.

W piątek po Mszy św. wieczornej sprawowany będzie Sakrament Pokuty dla dzieci i rodziców przed Uroczystością 1-wszej Komunii św.

W niedzielę 12 maja przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego podczas Mszy św. o godz. 11.00 nasze dzieci przystąpią do 1-wszej Komunii św.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby remontowe parafii.