/ Kwiecień 29, 2024/ Ogłoszenia parafialne

28.04.2024 r.

V Niedziela

Wielkanocna

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o  bł. B. i zdrowie w całej rodzinie.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + mamy Eryki Sławińskiej w

1-szą  r. śmierci.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + syna Sebastiana Lesik w kolejną  r. śmierci i dla + ojca Alojzego.

14.00 P Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Jana Lesik w 4-ta r. śm.,dla

+ córki Krystyny, brata Jana, szwagra Jana, szwagierki Magdaleny i ++  rodz. z obu stron.

29.04.2024 r.

Poniedziałek Św. Katarzyny Sieneńskiej dz. i doktora Kościoła

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + Huberta Czaja w

8-mą r. śmierci i ++ z rodziny.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o  bł. B. i zdrowie w rodzinie z okazji kolejnej r. ślubu, oraz o bł. Boże i zdrowie w rodzinach dzieci.
30.04.2024 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + Stanisława Imiołczyk na okoliczność śmierci i pogrzebu – od rodz. Lisińskich.

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + męża Jana i mamy Gertrudy w 3-cią r. ich śmierci i dla + ojca Jana w 29 r. śmierci.
01.05.2024 r.

Św. Józefa Robotnika

W int. Sióstr.

Msza św. dziękczynna do KM w kolejną r,. ślubu z prośbą o dalsze zdrowie i bł. i opiekę Bożą w rodzinie i w rodzinach dzieci, oraz za ++ rodziców z obu stron.

J Do Mił. B. o dar życia w. dla  + mamy Ireny Pietrucha w kolejna r. śmierci, dla + ojca Józefa, oraz o zdrowie i bł. B. w  rodzinie.
02.05.2024 r.

O powołania kapłańskie i zakonne.

18.00 J Do KM z prośbą o bł. Boże, zdrowie i dary Ducha Świętego w rodzinach, o pokój na świecie i życie w. dla ++  z Róży Różańcowej. P. B. Majchrzak.
03.05.2024 r.

Piątek Uroczystość NMP Królowej Polski

Do Mił. B. i MBNP o dar życia w. dla + mamy Annę Speil w 2-gą r. śmierci, dla + ojca Pawła, brata Jerzego i ++ z rodzin:  Speil i Gruca.

Do Bożej Op. i św. Floriana w  int. Strażaków.

Do Mił. B. i KM o dar życia w. dla + matki Marii Woś i Heleny Cierpioł na pamiątkę ich ur. dla ++ ojców Brunona i Walentego, brata Gerarda, wujka Karola i  ++ z rodziny.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + rodziców: Anny i Wilhelma, Marii i Karola, męża Henryka syna Maksymiliana, dla ++ szwagrów i ++ z rodzin, dla dusz w czyśćcu cierp., oraz o zdrowie i bł. Boże.
04.05.2024 r.

Nabożeństwo 1-wszej soboty miesiąca. Nabożeństwo 1-wszej soboty miesiąca.

Do KM z prośbą o bł. Boże, zdrowie i dary Ducha Świętego w rodzinach, o pokój na świecie i życie w. dla ++  z Róży Różańcowej. P. Krystyny Sosnowskiej.

18.00 J Do KM z prośbą o bł. Boże, zdrowie i dary Ducha Świętego w rodzinach, o pokój na świecie i życie w. dla ++  z Róży Różańcowej. P. Marii Maks.
05.05.2024 r.

VI Niedziela  Wielkanocna

Do Mił. B. o dar życia w.  dla + Jadwigi Dyner w

5-tą r. śmierci, dla ++ rodziców i siostry Leokadii.

PiP Do Bożej Op. i KM z podz. za otrzymane łaski i z prośba o bł. Boże i zdrowie w rodzinie z okazji 75-tej r. urodzin Anny.

PiP Do Mił. B. i MB Łaskawej o dar życia w. dla + mamy Anny Kaczmarzyk w 9-tą r. śm. i  ojca Jana.

12.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + Marii Michalik w

30-ty dzień po śmierci.

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

Od środy nabożeństwa majowe o godz. 17.30, czyli przed wieczorną Mszą św. w kościele św. Jana, a w niedzielę w kościele parafialnym o godz. 15.00.

W tym tygodniu  – 1-wszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

W czwartek adoracja od godz. 17.00 do 18.00 w kościele św. Jana.

W piątek przypada Uroczystość NMP Królowej Polski wieczorem w kościele św. Jana nabożeństwo majowe i litania do NSPJ.

Nabożeństwo 1-wszej soboty miesiąca w kościele parafialnym o godz. 7.00, a od godz. 9.00 odwiedziny chorych naszej parafii.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Diecezji i Seminarium Duchownego w Opolu.

Wspólnie z Parafią z Łomnicy organizowana jest pielgrzymka w Bieszczady. W programie: Dębowiec ( Polskie La Salette), Dukla sanktuarium św. Jana, rejs statkiem po jeziorze solińskim, Kalwaria Pacławska i Przemyśl.

Termin pielgrzymki 20 i 21 sierpnia 2024 roku. Cena 690 zł. od osoby dla grupy 45 osób i 770 dla grupy 35 osób.

Szczegóły na ofercie znajdującej się w gablotce parafialnej.