/ Maj 26, 2021/ Ogłoszenia parafialne

Zesłania

Ducha

Świętego

Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla + męża i ojca Zygmunta Brzezina  w 2-gą r. śmierci

Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla + męża i ojca Tadeusza  w 3-cią r. śmierci, dla + zięcia Ernesta, rodziców z obu stron i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane laski i z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże w rodzinie z okazji 17-tej r. ślubu Barbary i Jacka.

12.15 PiP Do Mił. B. o dar życia w dla + męża i ojca Ewalda Kaczmarek w 10-tą r. śmierci, oraz dla ++ synów Norberta i Mariana.
24.05.2021 r.  Poniedziałek NMP Matki Kościoła 7.00

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Jana Ploszczonka w 30-ty

dzień po śmierci.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane laski i z prośbą o B. opiekę, zdrowie i dary Ducha Świętego dla Anny w 14-tą r. urodzin i dla całej rodziny.
25.05.2021 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Gertrudy Sadłuckiej i Jana Ploszczonka – od rodz. Fiirgutch na okoliczność śmierci i pogrzebu – zamiast kwiatów.

Do Bożej Op. i KM o Bożą opiekę i bł. w rodz. Róż. Różańcowych w Molnej, o dar życia w. dla ++, oraz o powołania kapł. i zakonne, oraz pokój na świecie.
26.05.2021 r.

Za dusze w czyśćcu cierpiące.

PiP Do Bożej Op. i MBNP w  intencji Matek
27.05.2021 r.

Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + mamy Józefy Szostakiewicz

w 6-tą r. śm., + ojca Józefa, brata Marka i ++ z rodziny

18.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Franciszka, syna Henryka i ++ z rodz., oraz o zdrowie i bł. B. w rodzinie
28.05.2021 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Jana  Ploszczonki i Gertrudy Sadłuckiej  – od Sióstr zakonnych.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca w r. śm., rodz. z obu stron, 2 braci, siostrę, szwagra z żoną, bratanka, oraz o zdrowie i bł. Boże w całej rodzinie.
29.05.2021 r.

Św. Urszuli Ledóchowskiej

dziewicy

Do KM z prośbą o bł. Boże i zdrowie z okazji urodzin, oraz za + męża Gerarda i ++ z rodziny.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za przeżyte lata i z prośbą o Bożą opiekę, zdrowie i bł. Boże  dla Elżbiety Ziaja w 50-tą r. urodzin.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Rity Ceglarek w 1-wszą r. śmierci
18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + Wioletty na pamiątkę  urodzin i dla + ojca Antoniego
30.05.2021 r. Uroczystość

Trójcy

Przenajświętszej

Do Mił. B. o dar życia w. dla + żony w 11-tą r. śmierci, ++ rodziców  z obu stron, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Piotra,  ++ rodz. Teresę i Leona , teściów Annę i Franciszka, brata Ernesta i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża, ojca i dziadka Karola Borowskiego, syna Władysława, ++ rodziców i rodzeństwo z obu stron, oraz o zdrowie i bł. Boże w całej rodzinie.

12.15 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Alojzego Jochem, dla + mamy

i wszystkich ++ z rodziny.

Nabożeństwo majowe dzisiaj o godz. 15.00 w kościele parafialnym.

W dni powszednie nabożeństwa majowe w kościele parafialnym

( w soboty w kościele św. Jana ) o godz. 17.30.

Sakrament Pokuty rano przed Mszą św. , wieczorem przed nabożeństwem

Jutro a poniedziałek o godz. 10.00 Msza św. dla rolników

przy kościele św. Anny w Oleśnie.

W przyszłą niedziele Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

W czwartek od godz. 15.00 sprzątanie wokół kościoła św. Jana        przed Uroczystością Bożego Ciała

W związku z pandemią koronawirusa obowiązuje w kościele

noszenie masek zakrywających usta i nos.

Obowiązuje też  limit wiernych mogących uczestniczyć we mszy św.

Dla naszych kościołów wynosi on odpowiednio:

dla kościoła parafialnego  – 43 osób,

a dla kościoła św. Jana  – 18 osób.

Po wykorzystaniu limitu wiernych kościoły muszą być zamykane.

ZAPOWIEDZI  PRZEDŚLUBNE

Obruśnik Krystian zam. w Sierakowie Śl. i Agata Popanda zam. w Sierakowie Śl. zap 1