/ Maj 17, 2021/ Ogłoszenia parafialne

Uroczystość

Wniebowstąpienia

Pańskiego

Do Mił. B. i KM o dar życia w. dla + matki Heleny w 20-tą r. śm.,ojca Franciszka wujka Roberta, cioci Łucji, babci z obu str. i ++ z rodz.

Do KM za + męża i ojca Rudolfa w kolejną r. śmierci, ++ rodziców z obu stron i ++ z rodziny.

PiP Do MBNP i św. Józefa z podz. za otrzymane łaski i z prośba o bł. Boże i zdrowie w rodzinie, oraz o dar życia w. dla + matki Marii Jochem w 10-tą r. śmierci.

12.15 PiP Msza św. w intencjach Matki Bożej.
17.05.2021 r.  Poniedziałek 7.00

Msza św. w intencjach Matki Bożej.

Pogrzeb + Marty Łach

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Jana Kapica na pamiątkę urodzin, ++ rodziców, braci, szwagra i ++ z rodziny.

18.00 PiP Do KM o bł. Boże i zdrowie dla żyjących sióstr  Róży Róż, oraz dar życia w. dla ++ sióstr z Róży Różańcowej P. Urszuli Mika, o powołania kapłańskie i zakonne , oraz o pokój na świecie.
18.05.2021 r.

7.00 J Msza św. w intencjach Matki Bożej.

Do Mił. B. i KM o dar życia w. dla + Krystyny Nowak w

1-wszą rocznicę śmierci i + ojca Alojzego.

19.05.2021 r.

Do KM z prośbą o Bożą opiekę i bł. w rodzinach Róż Różańcowych P. Doroty Kulik, oraz  o nawrócenie grzeszników.

18.00 PiP Do Bożej Op. i KM z podz. za otrzymane laski i z prośbą o dalszą opiekę ,zdrowie i bł. Boże, oraz za ++ rodziców Anny i Piotra, Hildegardy i Jana i ++ z rodziny o dar życia w.
20.05.2021 r.

Za ++ matkę  Gertrudę w r. śm., ojca Ryszarda, ++ rodziców z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące

18.00 PiP Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane laski i z prośbą  o zdrowie i bł. Boże w rodziny z okazji córki Kariny, syna Piotra, zięcia Piotra i siostrzenicy Katariny.
21.05.2021 r.

Św. Jana Nepomucena kapłana i męczennika

Do KM z prośbą o B. opiekę i bł. w rodz. Róż Różańcowych i dar życia w. dla ++ z Róży R. P. M. Maks, oraz  + Martę Łach.

18.00 PiP Do Mił. B. i KM o dar życia w dla + męża i ojca Jana Wróbel, dla ++ rodziców z obu stron i ++ z rodziny
22.05.2021 r.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane laski i z prośbą o dalszą opiekę ,zdrowie i bł. Boże w rodzinie z okazji 10-tej r. ślubu Anny i Gabriela.

Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla + Józefa Polaczek, ++ rodziców z obu stron, brata Johana i dusz w czyśćcu cierp.

J Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. B. i dary Ducha Świętego dla Dawida z okazji 18-tej r. urodzin

18.00 Do Mił. B. za ++ rodzi. Teresą i Antoniego, oraz teścia Gerarda.
23.05.2021 r.

Uroczystość

Zesłania

Ducha

Świętego

Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla + męża i ojca Zygmunta Brzezina  w 2-gą r. śmierci

9.30 PiP Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla + męża i ojca Tadeusza  w 3-cią r. śmierci, dla + zięcia Ernesta, rodziców z obu stron i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

Do B. Op za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże w rodzinie z okazji kolejnej rocznicy ślubu Barbary i Jacka.

12.15 PiP Do Mił. B. o dar życia w dla + męża i ojca Ewalda Kaczmarek w 10-tą r. śmierci, oraz dla ++ synów Norberta i Mariana.

Nabożeństwo majowe dzisiaj o godz. 15.00 w kościele parafialnym.

Aż do niedzieli trwa nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, dlatego nabożeństwa majowe o godz. 17.00.

W przyszłą niedziele Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

W piątek 21 maja przypada wspomnienie św. Jana Nepomucena

patrona kaplicy, ale ze względu na ograniczenie ilości osób

mogących uczestniczyć we Mszy św. , tak jak w wielu takich

sytuacjach odpust trzeba odwołać, a liturgię niedzielną sprawować

w kościele parafialnym.

Uroczystość rocznicy 1-wszej Komunii św. będziemy odprawiać w

niedzielę 4 lipca podczas Mszy św. o godz. 11.00 w kościele PiP.

W związku z pandemią koronawirusa obowiązuje w kościele

noszenie masek zakrywających usta i nos.

Obowiązuje też  limit wiernych mogących uczestniczyć we mszy św.

Dla naszych kościołów wynosi on odpowiednio:

dla kościoła parafialnego  – 43 osoby,

a dla kościoła św. Jana  – 18 osób.

Po wykorzystaniu limitu wiernych kościoły muszą być zamykane.