/ Wrzesień 13, 2021/ Ogłoszenia parafialne

12.09.2021 r.

XXIV zwykła

Do  Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców Jerzego i Annę Nowak i dla wszystkich  ++ z rodziny.

9.30 PiP Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodz., oraz za ++ rodz. Gertrudę i Franciszka i wszystkich ++ z rodziny Kępa

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + Wojciecha Mazur w 1-wszą r. śm., dla Agaty Mazur w 23 r. śm. i mamy Marii w 3-cią r. śm.

13.00 J Do Bożej Op. z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Bernarda Krawczyk w 50-tą r. urodzin  i za ++ rodziców.
13.09.2021 r.  Poniedziałek

Św. Jana Chryzostoma, bpa i dra Kościoła

Nabożeństwo fatimskie.

14.09.2021 r.

Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + syna Andrzeja  i ++ z rodziny.

PiP Do  Mił. B. o dar życia w. dla + rodziców Lucjana i  Gertrudę Bera i wszystkich  ++ z rodziny.
15.09.2021 r.

Wspomnienie Matki Bożej Bolesnej

Do Mił. B. za ++ Helenę, Pawła i Marię Giza.

PiP Do MB Bolesnej z podz. za otrzym. łaski z prośbą o zdrowie i bł. w rodzinie z okazji 9-tej r. ślubu, oraz o dar życia w. dla + mamy Marii i ojca Jana.
16.09.2021 r.

Św. Męczenników Korneliusza papieża i Cypriana biskupa

Do Mił. B. za + mamę Annę w 30-ty dzień po śm.

18.00 PiP Do Mił . B. i MB Miłosiernej o dar życia w. dla + żony i matki Anny Kaczmarzyk i ++ z rodziny.
17.09.2021 r.

7.00 J W int. Parafian.

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Gabrieli i Piotra z ok. 15-tej r. ślubu i całej rodziny.
18.09.2021 r.

Św. Stanisława Kostki, zakonnika

Ślub Adriana Ledwig i Sandry Jurczyk

Msza św. dziękczynna z ok. 60-tej r. małżeństwa Rity i Jana Piecka, oraz z ok. kolejnej r. urodzin, prosząc o bł. Boże i zdrowie na dalsze lata życia, oraz za ++ rodziców i wnuka

Msza św. dziękczynna za tegoroczne żniwa od mieszkańców z Molnej.

18.00 J Do  Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Pawła  ++ rodziców, sióstr, brata, oraz o zdrowie i bł. B.
19.09.2021 r.

XXV zwykła

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + męża Huberta, ++ rodziców Annę i Wilhelma, teściów Marię i Walentego i wszystkich ++ z rodziny.

Z podziękowaniem Panu Bogu z otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie dla Moniki i Damiana Jureczko w

1-wszą r. ślubu.

Do Mił. B. za ++ braci Stefana w 20-tą r. śmierci i Serafina w  r. śm., ++ rodziców  i ++ z rodziny.

16.00 J Do Bożej Op. i św. Anioła Stróża z podz. za otrzymane  łaski i z prośbą o Bożą opiekę, zdrowie i bł. dla Pawła Pietrzyk w 1-wsza r. urodzin, oraz o zdrowie i bł. Boże dla rodziców, brata, chrzestnych i całej rodziny.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszej Parafii.

Jutro o godz. 18.00 w kościele parafialnym nabożeństwo fatimskie.

Okazja do przyjęcia sakramentu pokuty przed każdą Mszą św.

We wtorek 14 września  Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

W dzisiejszej rzeczywistości, kiedy ten znak naszej wiary jest tak często bezczeszczony, należy mu się pokorne  wynagrodzenie.

Msza św. dla dzieci szkolnych w każdy wtorek.

W czwartek i piątek od godz. 17.00 do 18.00 adoracja. Najświętszego Sakramentu.

Spotkania dla kandydatów do przyjęcia sakr. Bierzmowania: w środę kl. VI, w czwartek kl. VII i w piątek kl. VIII.

W tym tygodniu przypadają kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców, najlepiej modlić się razem z nimi, zwłaszcza przed świętem św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży.

19 września na Górze św. Anny dożynki diecezjalne.

20 września odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, organizowana przez Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw „Pro Misjo”, wspierającą misyjne projekty Kościoła. Jak zawsze sprzęty te można składać na parkingu przy kościele św. Jana (szczegóły na ulotkach).

Pielgrzymka Złotych Jubilatów Małżeńskich, ze względu na beatyfikację kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Czackiej odbędzie się 26 września w kościele seminaryjnym o godz. 14.00.

W związku z pandemią koronawirusa obowiązuje w kościele noszenie masek zakrywających usta i nos.