/ Wrzesień 5, 2021/ Ogłoszenia parafialne

05.09.2021 r.

XXII zwykła

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Bernarda Widera na pamiątkę urodzin, dla ++ rodziców, rodzeństwa i krewnych z obu stron.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Stefana w 19-tą r. śmierci, dla  + matki Gertrudy na pamiątkę ur. i dla wszystkich ++ z rodz..

Do Mił. B. za + ojca Stanisława w r.  śmierci, + matkę Janinę i brata Władysława, oraz ++ teściów Natalię i Stanisława Kierat.

14.00 P Msza św. dożynkowa z podziękowaniem  Panu Bogu za tegoroczne żniwa i plony od mieszkańców Panoszowa.
06.09.2021 r.  Poniedziałek 7.00

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + matki Matyldy, ++ rodziców  z obu stron, dla + Barbary i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + żony Klary, dla ++ rodziców i rodzeństwa z obu stron, oraz  o dalsze zdrowie i bł. Boże w rodzinie
07.09.2021 r.

7.00 J W int. Parafian.

Za ++ rodziców, rodzeństwo i pokr. z obu stron, oraz do Bożej Op. z prośbą o zdrowie i bł. w rodzinie
08.09.2021 r.

Święto Narodzenia NMP

Za + męża Jana Ploszczonka, rodziców z obu str. i ++ z rodz.

PiP Do Bożej Op. i MBNP z podz. za wszystkie łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i bł, Boże i dary Ducha Świętego w domu i szkole dla Magdaleny i Tomka z okazji urodzin.
09.09.2021 r.

Do Bożej Op. z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Joanny i Klaudiusza w  15-tą r. ślubu.

18.00 PiP Do  Mił. B. o dar życia w. dla + Stanisława Waryś na okoliczność śmierci i pogrzebu – od sąsiadów z ul. Szklarskiej i Długiej.
10.09.2021 r.

7.00 J Za ++ kapłanów.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Piotra Radzioch w r. śm., mamy Marianny, ojca Wiktora  i wszystkich ++ z rodz.
11.09.2021 r.

Do B. Op. i św. Józefa w int. Modlitewnej Grupy  św. Józefa.

18.00 J Do  Mił. B. o dar życia w. dla + matki Teresy Kaczmarek w 17-tą r. śmierci, dla + ojca Alfreda i syna Kamila
12.09.2021 r.

XXIII zwykła

Do  Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców Jerzego i Annę Nowak i dla wszystkich  ++ z rodziny.

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodz., oraz za ++ rodz. Gertrudę i Franciszka i wszystkich ++ z rodziny Kępa

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + Wojciecha Mazur w 1-wszą r. śm., dla Agaty Mazur w 23 r. śm. i mamy Marii w 3-cią r. śm.

13.00 J Do Bożej Op. z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Bernarda Krawczyk w 50-tą r. urodzin  i za ++ rodziców.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby Diecezji.

Dzisiaj  także dzień solidarności z Afganistanem, oprócz modlitwy przed kościołami zbiórka do „puszek”.

Okazja do przyjęcia sakramentu pokuty przed każdą Mszą św.

W czwartek i piątek od godz. 17.00 do 18.00 adoracja.

Msza św. szkolna w każdy wtorek.

W środę po Mszach św. święcenie ziarna i nasion do siewu.

Spotkania dla kandydatów do przyjęcia sakr. Bierzmowania : w środę kl. VI, w czwartek kl. VII i w piątek kl. VIII.

W przyszłą niedziele „ po sumie” spotkanie dla rodziców i dzieci, które w przyszłym roku mają przystąpić do 1-szej Komunii św.

W sobotę i niedzielę na Górze św. Anny obchody kalwaryjskie podwyższenia krzyża św.

W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszej Parafii.

W związku z pandemią koronawirusa obowiązuje w kościele noszenie masek zakrywających usta i nos.