/ Kwiecień 6, 2021/ Ogłoszenia parafialne

04.04.2021 r.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze bł. Boże i zdrowie dla Zuzanny w 14-tą r. ur. i dla rodziny.

iP Do Mił. B. o dar życia w. dla  + męża i  ojca Jerzego Michalik w 1-wszą r. śmierci.

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + męża i Henryka w 8-mą r. śmierci, oraz dla ++ rodziców z obu stron.

14.00 P Do Chr. Zmartwychwstałego o dar życia w. dla  + Rudolfa Lesik w 5-tą  r. śm, dla ++ rodziców z obu stron i ++z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże.
05.04.2021 r.  Poniedziałek

Wielkanocny

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + męża Wiktora Kik w 5-tą r. śm.. i na pamiątkę ur., dla + syna Georga, dla + prawnuczki Judith, ++ rodz. i rodzeństwa.

Do Bożej Op. i MBNP o zdrowie, bł. Boże w rodzinie, a dla + wnuka Patryka o dar życia w

Do Mił. B. i MBNP o dar życia w. dla + żony i matki Anny Kaczmarzyk, ++ rodziców i ++ z rodz
06.04.2021 r.

Wtorek w Oktawie

Pogrzeb + Marii Mrozek.

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + Władysławy Jelonek w 30-ty dzień po śmierci.

Do Mił. B. o dar życia w.  dla + ojca Józefa Kasprzyk w 14 r. śm. dla matki Klary, męża Mariana, dla + brata i ++ z pokr.
07.04.2021 r.

Środa w Oktawie

Wielkanocy

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + teściowej w r. śmierci, + teścia, dla męża Leona i ++ z rodziny Fiirguth, oraz o bł. Boże w rodz..

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze  zdrowie, bł. Boże dla Hildegardy w 92 r. urodzin i dla całej rodziny, oraz za + męża i syna o dar życia w.
08.04.2021 r.

Czwartek w Oktawie

Wielkanocy

Do Zmartwychwstałego Chr. i MBNP o dar życia w. dla ++ rodz. Gertrudy i Tomasza, dla + matki Marii i ++ z rodziny z obu stron

18.00 PiP Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, bł. Boże z ok. ur, oraz za + żonę, rodz. z obu stron i rodzeństwo
09.04.2021 r.

Piątek w Oktawie

7.00 J Za dusze w czyśćcu cierpiące

Do Mił. B. o dar życia w. dla + mamy Marianny Radzioch na pamiątkę ur. i dla ++ ojców Piotra i Wiktora i  ++  z rodz.
10.04.2021 r.

Sobota w Oktawie

Do św. Anioła Stróża w int. Bartosza Klima w 1-wszą r. urodzin

Do Bożej Op. i MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, bł. Boże dla Małgorzaty Ochman w 40-tą r. ur

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodz. Emilii i Sylwestra Popanda, brata Jana i ++ z rodzin Plata i Kaczmarzyk.

Do Mił. B. o dar życia w.  dla ++ rodziców Marii i Eryka, oraz Waleski i Jerzego
11.04.2021 r.

II Niedziela Wielkanocna, czyli Miłosierdzia Bożego

Do Mił. B. i MBNP o dar życia w. dla + żony i matki Anny, dla ++ z  rodziny, oraz o zdrowie dla ojca Jana.

8.00 J Do Mił. B. o dar życia w.  dla + ojca Józefa  w 42-gą r. śm., dla + matki Teresy, rodz. Heleny i Edmunda, ++ z rodziny i pokr.

PiP Do Mił. B. o dar życia w.  dla + ojca Tadeusza na pamiątkę ur, dla + matki Janiny i brata Jerzego.

PiP Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, bł. Boże w rodzinie, oraz za ++ rodziców  teściów 2 braci i 2 szwagrów.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Codziennie od godz. 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i nowenna do Miłosierdzia Bożego.

Kolekta Przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszej Parafii.

W związku z pandemią koronawirusa obowiązuje w kościele

noszenie masek zakrywających usta i nos.

Obowiązuje też  limit wiernych mogących uczestniczyć we mszy św.

Dla naszych kościołów wynosi on odpowiednio:

dla kościoła parafialnego o pow. Użytkowej  – 29 osób,

a dla kościoła św. Jana o pow. użytkowej  – 11 osób.

Po wykorzystaniu limitu wiernych kościoły muszą być zamykane.

ZAPOWIEDZI  PRZEDŚLUBNE

Krzysztof Ziaja, zam. w Sierakowie Śl. i Agata Zazgórnik zam. w Solarni   – zap 1