/ Kwiecień 11, 2021/ Ogłoszenia parafialne

11.04.2021 r.

II Niedziela Wielkanocna, czyli Miłosierdzia Bożego

Do Mił. B. i MBNP o dar życia w. dla + żony i matki Anny, dla ++ z  rodziny, oraz o zdrowie dla ojca Jana.

Do Mił. B. o dar życia w.  dla + ojca Józefa  w 42-gą r. śm., dla + matki Teresy, rodz. Heleny i Edmunda, ++ z rodziny i pokr.

Do Mił. B. o dar życia w.  dla + ojca Tadeusza na pamiątkę ur, dla + matki Janiny i brata Jerzego.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, bł. Boże w rodzinie, oraz za ++ rodziców  teściów 2 braci i 2 szwagrów.
12.04.2021 r.  Poniedziałek

Do Bożej Op. i MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, i dalszą opiekę Bożą dla całej rodziny, a dla zmarłych bliskich sercu o szczęśliwą wieczność.

Do Mił. B. za  + Roberta Gładysz na okoliczność śmierci i pogrzebu – od rodziny i przyjaciół.
13.04.2021 r.

Za ++ rodziców Franciszka i Helenę Reinert, Doroty i Maksymiliana Woźnica, szwagrów: Romana i Herberta i pokr..

Do Bożej Op. i św. Anioła Stróża z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże opiekę i błogosławieństwo  dla Antoniny z okazji r. urodzin i dla rodziny.
14.04.2021 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Marii Krawczyk na okoliczność śm. i pogrzebu od całej rodziny Skorupa.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, bł. Boże w rodzinie, oraz za + żonę Irmgardę  na pamiątkę ur., ++ rodziców z obu stron, ++ z pokr. i dusze op.
15.04.2021 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + męża i ojca Erwina w 17-tą r. śmierci, oraz  dla ++ rodziców i teściów.

18.00 PiP Do Bożej Op. i MBNP z prośbą o zdrowie i bł. Boże z okazji ur.
16.04.2021 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + matki Łucji w r. śmierci, dla + ojca Karola, teścia Pawła, szwagra Jana i dla  ++ z rodziny.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze bł. Boże, zdrowie i dary Ducha Świętego dla Aleksandry i Kamila z ok. urodzin .
17.04.2021 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + męża i ojca Ernesta w 13-tą

r. śm. , dla + ojca, ++ teściów i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i opiekę Bożą dla rodz .

Do Bożej Op. z podz. za otrzymane łaski  z prośbą zdrowie i bł. Boże dla Agaty i Doroty z okazji ur., oraz za ++ rodz. Annę i Wiktora Przywara, ojca Józefa Kuzaj i ++ z pokr., o dar życia w.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą zdrowie i bł. Boże na dalsze lata z okazji urodzin i kolejnej rocznicy ślubu, oraz za ++ rodziców z obu stron.
18.04.2021 r.

III Niedziela Wielkanocna

Msza św. dziękczynna za przeżyte lata i z prośba o łaskę zdrowia i bł. Boże, oraz za ++ rodziców, rodzeństwo i wnuka

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + męża i  ojca Jerzego  w kolejną  rocznicę śmierci, ++ rodziców, teściów i ++ z rodziny

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze bł. Boże i zdrowie z ok. ur., o zdrowie i bł. dla rodziny, oraz za + męża Antoniego, wnuczki Elżbiety i ++ z rodziny.

PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Jana na pamiątkę ur. , za ++ z rodzin Janik i Wręczycki, oraz z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

Dzisiaj o godz. 15.00 w kościele parafialnym Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszej Parafii.

Codziennie ( oprócz soboty ) od godz. 17.00 do 18.00 w kościele parafialnym adoracja Najświętszego Sakramentu.

Okazja do przyjęcia Sakramentu Pokuty przed każdą Mszą św.

We wtorek po Mszy św. wieczornej w kościele parafialnym spotkanie przedkomunijne.

W związku z plandemią koronawirusa obowiązuje w kościele noszenie masek zakrywających usta i nos.

Obowiązuje też  limit wiernych mogących uczestniczyć we mszy św.

Dla naszych kościołów wynosi on odpowiednio:

dla kościoła parafialnego  – 29 osób, a dla kościoła św. Jana  – 11 osób.

Po wykorzystaniu limitu wiernych kościoły muszą być zamykane.

ZAPOWIEDZI  PRZEDŚLUBNE

Krzysztof  Ziaja  zam. w Sierakowie Śl. i   Agata  Zazgórnik  zam. w Solarni   –  zap 2

Adam Kisielewski zam. w Sierakowie Śl. i Patrycja Kandzia zam. w Cieszowej – zap 1