/ Lipiec 10, 2019/ Ogłoszenia parafialne

07.06.2019 r.

XIV zwykła

Do Bożej Op i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie z okazji kolejnej r. ślubu.

W int. wszystkich dobroczyńców naszej Parafii
11.00 PiP   –  Do Mił. B. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i opiekę Bożą z okazji 30-tej r. ślubu z prośbą o dalsze błogosławieństwo  i zdrowie, oraz za zmarłych z obu stron.

–  Msza św. chrzcielna w int. Rozalii Kos o opiekę św. Anioła Stróża, oraz o bł. Boże i zdrowie dla niej i całej rodz.

08.07.2019 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + mamy Stanisławy w 23 r. śm., ojca Józefa, ++ teściów, siostrę Janinę, ++ z pokr. z obu stron i dusze opuszczone
18.00 J Do św. Anioła Stróża  w int. wnuczki Izabeli z okazji urodzin, z prośbą o Bożą opiekę, zdrowie i bł. Boże , oraz za + siostrę w 2-gą r. śmierci i  ++ rodziców z obu stron.

09.07.2019 r.

Św. Jana z Dukli

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w.  dla  +  męża i ojca Jana Wróbel, ++ rodziców z obu stron i wszystkich ++ z rodziny, a za przyczyną  MBNP o dalsze zdrowie w rodzinach.

10.07.2019 r.

7.00 J W int. Parafian
18.00 J Do Bożej Op i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Brygidy i Henryka z okazji 21 r. ślubu, oraz o Bożą opiekę i dary Ducha Świętego dla córek.

11.07.2019 r.

Św. Benedykta , Patrona Europy

Za dusze w czyśćcu cierpiące

Do Mił. B. o dar życia w.  dla  +  męża Wilhelma Lukasik, dla ++ rodziców i teściów, szwagierki Doroty, 4 szwagrów i za dusze w czyśćcu cierpiące.

12.07.2019 r.

Św. Brunona  z Kwerfurtu bpa i męczennika

Do Bożej Op.  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze z okazji 65 r. przyjęcia sakramentu chrztu św. za  ++ rodziców chrzestnych Martę i Wiktora, oraz w int. kapłana szafarza tego sakramentu.
18.00 PiP Nabożeństwo Fatimskie

13.07.2019 r.

Św. Pustelników Andrzeja  i Benedykta

Ślub : Sebastiana Mrozek  i Iwony Kołodziej

Do Matki Bożej Miłosierdzia z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże w rodzinie z okazji 70-tej r. urodzin. Józefa Mrozek z Oleśnicy.

Za ++ rodziców Krystynę i  Janusza, ++ dziadków z obu stron  i wszystkich zmarłych z rodziny Kudliński i Jelonek,

o wieczną radość w Panu

14.07.2019 r.

XV zwykła

Do Bożej Op i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o  zdrowie i bł. Boże dla Patrycji i Krzysztofa w. 2-gą r. ślubu, oraz opiekę św..Anioła Stróża dla ich syna Igora

Do Bożej Op i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodz. oraz za + męża  Jana, ++ rodz. i rodzeństwo

Do Bożej Op i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o  zdrowie i bł. Boże w rodzinie z okazji kolejnej r. ślubu.

Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na potrzeby Diecezji i Seminarium.

Dzisiaj odpust ku czci Nawiedzenia NMP w Łomnicy.

We wtorek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Charbela.

W czwartek od godz. 17.00 do 18.00  adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do przyjęcia sakramentu pokuty.

W piątek o godz. 18.00 w kościele parafialnym  nabożeństwo fatimskie.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszej parafii.

W przyszłą niedzielę odpust ku czci św. Małgorzaty w Wysokiej.

W przyszłą niedzielę na Górze św. Anny odpust  Matki Bożej Szkaplerznej.

Jutro od godz. 7.30  ulice Wyzwolenia, Długa i Stawowa nie będą miały wody

Śląska Akademia Seniora  we współpracy z  Kołem Gospodyń Wiejskich organizuje szkolenia komputerowe dla seniorów 65+, spotkanie informacyjne  w czwartek o godz. 9.30 w GOK w Ciasnej