/ Lipiec 11, 2021/ Ogłoszenia parafialne

11.07.2021 r.

XV zwykła

Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu  Jezusa i  Niepokalanemu Sercu NMP.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane laski i z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Bożeny i Jerzego w

37-mą r. ślubu.

Do Bożej Op.  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Brygidy i Henryka w 23 r. ślubu.

12.15 P Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane laski i z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Zofii i Mariana w

50-tą r. ślubu.

12.07.2021 r.  Poniedziałek Św. Brunona, bpa i męczennika 7.00

Do Bożej Op. i MBNP o Bożą opiekę, potrzebne laski i błogosławieństwo na kolejnym etapie życia.

Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu  Pana Jezusa i  Niepokalanemu Sercu NMP.
13.07.2021 r.

Św. Pustelników:

Andrzeja i Benedykta

Nabożeństwo fatimskie.
14.07.2021 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców: Józefy i Władysława Kapuścik, dla + siostry i 2 szwagrów.

.

PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Wilhelma, ++ rodziców i teściów, 2 szwagierki i 2 szwagrów, ++ księży Józefa i Bolesława i dusze w czyśćcu cierpiące
15.07.2021 r.

Św. Bonawentury  bpa i dra K.

Do Bożej Op. z podz. za otrzymane laski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże i dary Ducha Świętego dla Simona z okazji 18-ej r. ur

18.00 PiP Do Mił. Bożego o dar życia w. dla ++ rodz. z obu stron, ++ braci i siostry, oraz z podz. za otrzymane laski i z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże w rodz. Wolny.
16.07.2021 r.

NMP z Góry Karmel

16.30 P Do Mił. B. za ++ Jadwigę, Karola i Jerzego Mielczarek.

Do Mił B. za ++ rodziców: Klarę i Jerzego, oraz ++ braci Jana, Andrzeja i Alojzego.
17.07.2021 r.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane laski i z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże z okazji 71 – ej r. ur. oraz za + męża Bernarda i ++ rodziców  obu stron.

J Do Bożej Op. w int. Renaty i Ryszarda Głąb z okazji 25 r. ślubu z  podz. za otrzymane laski i z prośbą o zdrowie,  bł. Boże, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej.

17.00 J Do Mił. Bożego za + Elżbietę Koza na okoliczność śmierci i pogrzebu – od Modlitewnej Grupy św. Józefa.

18.00 J Do Mił. Bożego za + ojca Alfreda Kaczmarek w 9-tą r. śmierci, mamę Teresę i syna Kamila, o dar życia w.
18.07.2021 r.

XVI zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Pawła w r. śmierci, dla ++  rodziców z obu str. i dusz opuszczonych.

Do Mił. B. za + Czesława Szczerek w 2-gą r. śmierci

PiP Do Bożej Op. i MBNP o Boże bł., zdrowie i łaski potrzebne na nowej drodze życia dla nowożeńców Agaty i Krystiana i ich rodzin, oraz za + ojca Mariana i ++ z rodzin: Popanda i Obruśnik.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszej Parafii.

Okazja do przyjęcia Sakramentu Pokuty codziennie przed Mszą św.

Dzisiaj Uroczystość odpustowa ku czci św. Małgorzaty w Wysokiej,

a w przyszłą niedzielę ku czci św. Marii Magdaleny w Starym Oleśnie.

We wtorek o godz. 18.00 Nabożeństwo fatimskie.

W czwartek i w piątek od godz. 17.00 do 18.00 adoracja

Najświętszego Sakramentu.

Kandydatom przygotowującym się do przyjęcia Sakramentu

Bierzmowania proponuję spotkania uzupełniające miniony rok szkolny

– dla grupy 1 roku w poniedziałek o godz. 18.00 w kościele PiP,

w środę dla grupy najstarszej i w czwartek dla grupy 2.

W związku z pandemią koronawirusa obowiązuje w kościele

noszenie masek zakrywających usta i nos.