/ Marzec 11, 2018/ Ogłoszenia parafialne

CZWARTA

WIELKIEGO

POSTU

Do Mił. B. za + męża Huberta w 30-tą r. śmierci, ++ rodziców Annę i Wilhelma, teściów Marię i Walentego i ++ z rodziny.

Za + męża i ojca Rudolfa w 5-tą r. śmierci, ++ rodziców z obu stron, ++ z całej rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

W int. naszego LKS-u o Bożą opiekę i błogosławieństwo na nowy sezon dla zawodników, działaczy i sympatyków, oraz za zmarłych tej wspólnoty.

15.00 PiP Nabożeństwo „ Gorzkich żali”.

Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego w Panu dla + Józefa Hadzika w 30-ty dzień po śmierci

18.00 J Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego w Panu dla + syna Daniela na pamiątkę Jego urodzin, oraz dla + ojca Kazimierza.

Do św. Józefa z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, opiekę i bł. Boże na dalsze lata życia z okazji urodzin, oraz o bł. Boże i zdrowie dla całej rodziny

Droga krzyżowa dla dzieci

18.00 J Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego w Panu dla + ojca Horsta Jochem na pamiątkę urodzin, matki Gertrudy i ++ z pokr., oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

14.03.2018

18.00 J Za + matkę Marię w 12-tą r. śmierci, + ojca Jana, oraz ++ z rodziny z obu stron, o wieczną radość Panu.

Do B. Op. i MBNP z prośbą o zdrowie i bł. Boże, oraz dary Ducha Świętego w rodzinie, oraz w rodzinach dzieci.

J Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego w Panu dla + męża Henryka Huć w 7-mą r. śmierci i ++ z rodziny.

J Nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

Do Mił. Bożego za + męża Józefa i ++krewnych, ++ z rodziny o radość w Panu.

17.03.2018

Za dusze w czyśćcu cierpiące.

Do Miłosierdzia  Bożego o dar życia wiecznego w Panu dla     + Władysława Borowskiego w 30-ty dzień po śmierci

18.00 J Do Bożej Op. i MBNP z podz.  za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże  błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i dobry wybór drogi życiowej  dla Mateusza w 18-tą r. urodzin.
18.03.2018

NIEDZELA

PIĄTA

WIELKIEGO

POSTU

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, bł. Boże, oraz dary Ducha Świętego dla  wnuków: Antoniny i Heleny z okazji 6-tej r. ur., oraz Zofii i Adama.

Za + męża Pawła, teściów Agnieszkę i Tomasza Ochman, ++ rodziców Martę i Antoniego Grabińskich i ++ 3-ech szwagrów.

Do Mił. B. za + męża Józefa Polaczek w kolejną r. ur. o dar życia w Panu, a dla żyjących o Op. B. i bł. B. w rodzinie.

15.00 PiP Nabożeństwo „ Gorzkich żali”.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszej Parafii.

Dzisiaj po „sumie” spotkanie dla rodziców i dzieci komunijnych.

Dzisiaj o godz. 15.00 w kościele PiP nabożeństwo „ Gorzkich żali”.

We wtorek droga krzyżowa i Msza św. szkolna dla dzieci i spotkanie

dla klas VI i VII.

W czwartek od godz. 17.00 do 18.00  Adoracja Najświętszego Sakramentu

i okazja do przyjęcia Sakramentu pokuty i pojednania

W piątek o godz. 17.30 nabożeństwo Drogi krzyżowej z wypominkami za naszych zmarłych.

W piątek droga krzyżowa i Msza św. dla młodzieży, oraz  spotkanie dla klas II i III gimnazjum.

Kolekta przyszłej niedzieli na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację

zabytków  sakralnych.

W przyszła niedzielę po „sumie” spotkanie dla rodziców i młodzieży, która w tym

roku ma przyjąć Sakramentu bierzmowania.

W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka na kwiaty do Bożego grobu

Wójt Gminy Ciasna informuje o rozpoczęciu przyjmowania zgłoszeń par małżeńskich,które w ciągu całego roku 2018 świętować będą 50-, 55-, 60- i 65- lecie swego pożycia małżeńskiego. Termin zgłaszania par do 29 marca 2018r. w USC Ciasna.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

Kacper Kwiatkowski zam. w Oleśnie i Sonia Kosytorz zam. w Sierakowie Śl.      – zap.  III

Michał Drynda zam. w Jawornicy i Dominika Trojanowska zam. w Sierakowie Śl.- zap I