/ Marzec 18, 2018/ Ogłoszenia parafialne

PIĄTA

WIELKIEGO

POSTU

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, bł. Boże, oraz dary Ducha Świętego dla  wnuków: Antoniny i Heleny z okazji 6-tej r. ur., oraz Zofii i Adama.

Za + męża Pawła, teściów Agnieszkę i Tomasza Ochman, ++ rodziców Martę i Antoniego Grabińskich i ++ 3-ech szwagrów.

Do Mił. B. za + męża Józefa Polaczek w kolejną r. urodzin o dar życia w Panu, a dla żyjących o zdrowie  i bł. B. w rodzinie.

15.00 PiP Nabożeństwo „ Gorzkich żali”.

19.03.2018

Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP

Za dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 J W int. mężczyzn, mężów i ojców naszej Parafii.

Pogrzeb + Wiesławy Kubat.

18.00 J Do B. Op z podz. za otrzymane łaski i prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże dla Klaudii okazji urodzin i w int. całej rodziny.

21.03.2018

Do B. Op. z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie, oraz za + męża Edmunda, syna Andrzeja i ++ z rodziny, o dar życia w.

18.00 J Do Mił. B. za + syna Jerzego w 15-tą r. śm.,++  rodz. Stefanię i Józefa, Martę i Jana, brata Henryka i ++ z rodziny  i pokr.

Do Mił. B. o dar życia wiecznego dla + matki Anny w 10-tą r. śmierci, ojca Franciszka rodziców Marię i Walentego i ++  z rodziny ,  a dla żyjących o zdrowie,  opiekę  i bł. Boże.

18.00 PiP Do Mił. B. za + męża i ojca Gerarda Mysakowicz  w 4-tą r. śmierci, ++ rodziców, teściów i ++ z rodziny, o wieczną  radość w Panu, a dla żyjących o zdrowie i bł. Boże.

Msza św. w  int. Parafian i Droga krzyżowa.

PiP Do Mił. B. o dar życia wiecznego dla ++ rodziców  Reginy i Stanisława na pamiątkę Ich urodzin, + matki Magdaleny i pokr.

19.30 J Nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami naszej wioski.

24.03.2018

W pewnej int.

W int. chorych i cierpiących naszej Parafii.

Do B. Op.i św. Anioła S. z podz. za otrzymane łaski i prośbą o zdrowie i bł. B. dla Magdaleny Kosytorz  w 1-szą r. urodzin.
18.00 PiP Do Mił. B. o dar życia wiecznego dla + ojca Eugeniusza  w   16-tą r. śm., + matki Heleny,++  teściów Łucję i Gerarda, + szwagra Edwarda, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
25.03.2018

PALMOWA

MĘKI

PAŃSKIEJ

Do Mił. B. o dar  życia wiecznego dla  ++ rodziców. Edwarda i Marię Fijak, Helenę i Wiktora Flak, dwóch braci i szwagra, oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie.

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże w rodzinie, oraz za ++ rodz. Gertrudę i Wiktora Kozioł, o wieczną radość w Panu.

–   Do Bożej Op i MBNP o dar zdrowia dla syna Krzysztofa         w 60-tą r. urodzin, oraz o bł. Boże i zdrowie dla całej rodziny.

–  Do Mił. Bożego  za + matkę Gertrudę Kik w 10-tą r. śmierci,+ ojca Stefana i ++ z rodziny, o dar życia wiecznego.

15.00 PiP Nabożeństwo „ Gorzkich żali”.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na remont obiektów diecezjalnych .

Dzisiaj po Mszach św. przed kościołem zbiórka na kwiaty do Bożego grobu

Dzisiaj  po „sumie” spotkanie dla rodziców i młodzieży, która w tym roku ma przyjąć Sakramentu bierzmowania.

Dzisiaj o godz. 15.00 w kościele PiP nabożeństwo „ Gorzkich żali”.

24 marca (sobota) od godz. 9.00 – sprzątanie wokół kościoła parafialnego.

Rekolekce będzie prowadził O. Dominik Ochlak z Kokotka

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest dla Ojców Oblatów.

W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę Palmową, liturgia tej niedzieli rozpoczyna się od poświęcenia palm .

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

Michał Drynda zam. w Jawornicy i Dominika Trojanowska zam. w Sierakowie Śl.- zap II

Łukasz Borecki zam. w Oleśnie i Kornelia Sklorz zam. w Molnej  – zap I