/ Czerwiec 14, 2021/ Ogłoszenia parafialne

13.06.2021 r.

XI zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla + mamy Józefy w kolejna r. śmierci, oraz dla jej ++ sióstr.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane laski i z prośbą o dalszą opiekę ,zdrowie i bł. Boże dla Karoliny z ok. urodzin.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + matki Gertrudy w 8-mą r. śmierci, dla + ojca, ++ braci i ++ z rodziny.

Do  Op. i MBNP z podz. za otrzymane laski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Danuty i Ernesta Kik w 25-tą r. ślubu, oraz za ++ rodziców.

14.00 P Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane laski i z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Grzegorza z okazji 14-tej rocznicy  urodzin.
14.06.2021 r.  Poniedziałek  7.00 J Za ++ kapłanów

PiP Nabożeństwo fatimskie
15.06.2021 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ ojca Nikodema  w 29-tą r. śmierci dla + matki Marty, męża Tadeusza, zięcia Ernesta, babci Jadwigi i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodz.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Piotra Radzioch  na pamiątkę ur., dla + mamy Marianny, ojca Wiktora i ++ z rodz.
16.06.2021 r.

18.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Rudolfa i rodziców z obu stron, oraz z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie i bł. B.
17.06.2021 r.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane laski i z prośbą o Bożą opiekę, zdrowie, łaski potrzebne do zbawienia  i bł. Boże dla ojca Jana.
18.06.2021 r.

7.00   J W int. Parafian

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane laski i z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. B. z ok. urodzin Małgorzaty, oraz za + mamę Martę, o dar życia wiecznego.
19.06.2021 r.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane laski i z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Krystyny z okazji 70-tej r. urodzin.

Do św. Anioła Stróża w int. Emilii Ceglarz w 1-wszą r. urodzin, z prośbą o Bożą opiekę, zdrowie i błogosławieństwo.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców z obu str., siostry Teresę i Barbarę, bratową Sonię, brata Mariana, 2 szwagrów i ++ z rodziny.
20.06.2021 r.

XI zwykła

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane laski i z prośbą o B. opiekę ,zdrowie i bł. B. z ok. ur., oraz za ++ rodz. Helenę i Franciszka, wujka Roberta, ciocię Łucję i babcie z obu str.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za przeżyte 70 lat Małgorzaty z prośba o łaskę zdrowia i bł. B., a dla + męża  Jerzego na pamiątkę jego  urodzin o dar życia wiecznego.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża, ojca i dziadka Jana, oraz  z rodziny z obu z obu stron

Msza św. poślubna w int. Beaty i Sebastiana, oraz w int. ich rodzin z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie, Bożą opiekę i błogosławieństwo

Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszej parafii, a konkretnie na wykonanie instalacji i hydrantów wewnętrznych w kościele parafialnym, na razie „na sucho”, a jak będzie zbudowana sieć wodociągowa to się do niej podłączymy.

Nabożeństwo czerwcowe i procesja  o godz. 15.00 w kościele parafialnym w  dni powszednie  o godz. 17.30.

Sakrament Pokuty rano przed Mszą św., a wieczorem przed nabożeństwem.

W poniedziałek o godz. 18.00 nabożeństwo fatimskie.

W aktualnej sytuacji pandemicznej i wymogach sanitarnych z nią związanych ks. biskup odwołuje dyspensę od uczestniczenia w niedzielnej Mszy św. i wiele innych, które do tej pory obowiązywały.

W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka ”do puszek” na

wydział teologiczny w Opolu.

W sobotę od godz. 9.00 sprzątanie terenu wokół kościoła

parafialnego, przed odpustem.

W związku z pandemią koronawirusa obowiązuje w kościele

noszenie masek zakrywających usta i nos.