/ Marzec 13, 2022/ Ogłoszenia parafialne

13.03.2022 r.

II Niedziela

Wielkiego Postu

Do Bożej Op., MBNP  i św. Józefa z podziękowaniem. za otrzymane łaski i z prośbą o bł. Boże i zdrowie dla Józefa w kolejną r. ur., dla Julii w 10-tą r. ur. i dla całej rodziny.

9.30 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla  +  męża Pawła, teściów Agnieszki i Tomasza Ochman, ++ rodz Marty i Antoniego Grabińskich, + szwagra i ++ z pokr.

11.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców Annę i Wiktora Przywara, dla + ojca Adolfa Kuzaj, dla + brata, dla P ++ szwagrów, oraz o zdrowie i bł. Boże dla całej rodziny.
14.03.2022 r.

7.00 J Do Mił. B. o nawrócenie grzeszników.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + matki Józefy, ojca Józefa, brata Marka, teściów Heleny i Edmunda i cioci Zdzisławy.
15.03.2022 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Wiktora Koza na okoliczność śmierci i pogrzebu.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Henryka Huć w 11 r. śmierci, dla + brata  i dla ++ rodziców z obu str.
16.02.2022 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Zbigniewa Konopskiego na pamiątkę urodzin i imienin,

Do Bożej Op.  i MBNP  z podz. za otrzym. łaski i z prośbą o Bożą opiekę, dary Ducha Świętego o zdrowie i bł. Boże dla Kingi z okazji 18-tej r. ur,, oraz o zdrowie dla mamy.

– Do Bożej Op.  i MBNP  z prośba o Bożą opiekę, nadzieję w cierpieniu i powrót do  zdrowia dla koleżanki Lidki.

17.03.2022 r.

18.00 J Do Mił. B. za + ciocię Agnieszkę w r. śmierci i + mamę Erykę na pamiątkę urodzin.
18.03.2022 r.

7.00 J W int. Parafian.

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + syna Jerzego  dla ++ rodziców Stefanii i Józefa, Marty i Jana, brata Henryka i dla ++ z rodziny.
19.03.2022 r.

Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP

Do Bożej Op. i św. Anioła Stróża i z prośbą o, zdrowie i bł. Boże dla Toli w 1-wszą  r. urodzin oraz dla rodziców,  chrzestnych i rodziny.

K W int. Sióstr.
  18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla  + ojca Eugeniusza w 20-tą r. śmierci, matki Heleny, teściów Łucji i Gerarda, 2 szwagrów, szwagierki Gabrieli- na okoliczność śmierci i pogrzebu, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodz.
20.03.2022 r.

III Niedziela

Wielkiego Postu

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, bł. B. dla Klaudii z ok. urodzin, oraz za + babcię Martę.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + matki Gertrudy Kozioł w 25 r. śmierci, dla + ojca Wiktora, oraz z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla rodziny Knieć.

11.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla  + żony i matki Małgorzaty Dragon, dla + ojca i dziadka Romana Dragon, teściów Pawła i Róży Jurczok, dla + Roberta Dragon i ++ z pokr.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszej Parafii, a przed kościołem zbiórka do puszek na Misyjne Dzieło Pomocy „Ad Gentes”.

Nabożeństwo Gorzkich żali w niedziele w kościele parafialnym o godz. 15.00.

Sakrament Pokuty przed każdą Mszą św., czy nabożeństwem.

We wtorek  o godz. 17.30 w kościele św. Jana nabożeństwa drogi krzyżowej dla dzieci.

W czwartek od godz. 17.00 do 18.00 w kościele św. Jana adoracja Najświętszego Sakramentu.

W piątek od godz. 17.30 w kościele św. Jana nabożeństw drogi krzyżowej w wersji dla dorosłych i młodzieży mającej w tym roku przyjąć Sakrament Bierzmowania.

W kościele obowiązuje nadal zakładanie masek zakrywających usta i nos.