/ Marzec 21, 2022/ Ogłoszenia parafialne

20.03.2022 r.

III Niedziela

Wielkiego Postu

Do Bożej Op. i MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, bł. Boże dla Klaudii z ok. urodzin, oraz za + babcię Martę.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + matki Gertrudy Kozioł w 25 r. śmierci, dla + ojca Wiktora, oraz z prośbą o dar zdrowia i bł. Boże dla rodziny Knieć.

11.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla  + żony i matki Małgorzaty Dragon, dla + ojca i dziadka Romana Dragon, teściów Pawła i Róży Jurczok, dla + Roberta Dragon i ++ z pokr.
21.03.2022 r.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, bł. Boże dla Marka z ok. urodzin.

Do Mił. B. o dar życia w. dla  ++ rodziców : Ireny i Józefa Pietrucha, dla ++ dziadków i ++ z rodziny.
22.03.2022 r.

Do Mił. B. o dar życia w.  dla + męża Edmunda i dla wszystkich ++ z rodziny.

Do Mił. B. o dar życia w.  dla + męża i ojca Gerarda w 8-mą r. śmierci, dla ++ rodziców, teściów  i ++ z pokr.
23.02.2022 r.

Za dusze w czyśćcu cierpiące.

Do Mił. B. o dar życia w. dla  ++ rodziców Marty i Piotra, brata Edmunda, bratanicę Lidkę, ++ dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.
24.03.2022 r.

Do Bożej Op. i MB Różańcowej w int. Róży Różańcowej rodziców modlących się za swoje dzieci.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w.  dla + męża i ojca Norberta w

2-gą r. śmierci.

25.03.2022 r.

Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

Do Mił. B. o dar życia w. dla + mamy Agnieszki w r. śmierci, ojca Ernesta, męża Zygmunta i wszystkich  ++

z rodziny z obu stron.

26.03.2022 r.

Do Mił. B. o dar życia w.  dla + Henryka Dymarek w 30-ty dzień po śmierci.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + matki Marii w 16-tą r. śmierci, ojca Jana i ++ z rodziny z obu stron.
27.03.2022 r.

IV Niedziela

Wielkiego Postu

Do Bożej Op. i MBNP z podz za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, bł. Boże w rodzinie, oraz za + męża i ojca Kazimierza, dla ++ rodziców, dla wnuka Daniela i wszystkich dla ++ z rodziny.

Do Mił. B. i MB Miłosiernej o dar życia w.  dla + żony i matki Anny Kaczmarzyk na pamiątkę urodzin.
11.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w.  dla + męża Józefa Polaczek na pamiątkę urodzin, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodz.

Nabożeństwo Gorzkich żali w niedziele w kościele parafialnym o godz. 15.00.

Sakrament Pokuty przed każdą Mszą św., czy nabożeństwem.

We wtorek  o godz. 17.30 w kościele św. Jana nabożeństwa drogi krzyżowej dla dzieci.

W czwartek od godz. 17.00 do 18.00 w kościele św. Jana adoracja Najświętszego Sakramentu.

W piątek przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego i Dzień Świętości Życia, czyli troski, aby każde poczęte dziecko mogło się urodzić. Tego dnia o godz. 17.00 we wszystkich kościołach będzie odmówiony Akt Zawierzenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Matki Bożej.

W piątek w ramach Aktu Zawierzenia w kościele św. Jana Nabożeństwo drogi krzyżowej o dar pokoju.

W kościele obowiązuje nadal zakładanie masek zakrywających usta i nos.