/ Luty 17, 2019/ Ogłoszenia parafialne

17.02.2019 r.

VI  zwykła

Do B. Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski z prośbą

o dalsze zdrowie i bł. Boże  z ok. urodzin, oraz za

+ męża i ++ rodziców z obu stron o dar życia wiecznego.

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla  ++ rodziców Magdaleny i Pawła, + Rutę  i ++ z rodziny, oraz

o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

11.00 PiP Do Mił. B. o dar życia wiecznego  dla + mamy Heleny na pamiątkę urodzin, oraz za ++ ojców Jana i Czesława.

18.02.2019 r.

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + Zbigniewa Konopskiego w 3-cią r. śmierci
18.00 J Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla + + rodziców, męża Reinholda i ++ z rodz

19.02.2019 r.

Mił. B. o dar życia w. dla + Henryka Gbur w 1-wszą r. śmierci, oraz ++ teściów Krystynę i Janusza.
18.00 J Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + męża Ernesta na pamiątkę urodzin, ++ teściów, + ojca Tadeusza i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i opiekę Bożą dla całej  rodziny.

20.02.2019 r.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia wiecznego dla + matki i babci Anastazji na pamiątkę  urodzin.

21.02.2019 r.

18.00   J Do Mił. B. o dar życia wiecznego dla + Józefa Kierata i ++ z rodziny

22.02.2019 r.

Święto Katedry św. Piotra Apostoła

Do Mił. B. i MBNP z podz. za wszystkie otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i zdrowie w rodzinie, oraz za + matkę w 23 r. śmierci, + ojca, + żonę Irmgardę, ++ teściów, ++ z pokr. i dusze opuszczone

23.02.2019 r.

Św. Polikarpa biskupa i męczennika

Do B. Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże w całej rodzinie,  szczęśliwe rozwiązanie z okazji 30-tej r. urodzin Kingi, oraz do św. Anioła Stróża o opiekę dla Kryspina.

Do B. Op. i MBNP  w int. kobiet.

Do Mił. B. o dar życia w.  dla + męża i ojca Huberta, rodz. Heleny i Bronisława, teściów Marty  i Augustyna, oraz  szwagra Henryka.
24.02.2019 r.

VII  zwykła

Do Mił. B. o dar życia wiecznego  dla + matki Heleny na pamiątkę  Jej urodzin, + ojca  Eugeniusza, ++ teściów Łucji i Gerarda , + szwagra Edwarda i ++ z  rodziny , oraz o zdrowie i bł. Boże dla całej rodziny.

Do Mił. B. o dar życia wiecznego dla + męża Antoniego Ziaja w 10-tą  r. śmierci + z rodziny z obu stron , oraz  zdrowie i dalsza opiekę Bożą dla całej rodziny.

PiP Do Mił. B. o dar życia wiecznego dla + Eugeniusza Glinki na pamiątkę  80-tej r. urodzin, rodziców Marianny i Stanisława, oraz braci Józefa i Bonifacego.

Sakrament Pokuty przed każdą Mszą św.

We wtorek Msza św. szkolna i spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

W Piątek Msza św. dla młodzieży i spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

W Urzędzie Gminy Ciasna przyjmowane są zapisy par małżeńskich, które w ciągu całego roku 2019 obchodzić będą 50-, 55-, 60-, 65- lecie swego pożycia małżeńskiego.