/ Luty 10, 2019/ Ogłoszenia parafialne

10.02.2019 r.

IV zwykła

Do Mił. B. o dar życia w.  dla ++ Klary i Jerzego  Pietrzik , synowej  Doroty i wszystkich ++ z rodziny

Do Mił. B. o dar życia wiecznego dla ++ rodziców Marty  i Alojzego, ++ teściów, braci: Roberta, oraz Józefa w

1-wszą r. śmierci, szwagra, oraz o

zdrowie i bł. Boże w rodzinie

Msza św. z okazji  Dnia Chorego dedykowana przez Parafialny Caritas naszym chorym i cierpiącym .
14.00 J Msza św. w języku niemieckim za + Wiktora  i wszystkich ++ członków DFK.

11.02.2019 r.

18.00 J Do Mił. Bożego o dar życia w. dla  + ojca Huberta Mzyk na pamiątkę urodzin, oraz dla + mamy Teresy

12.02.2019 r.

18.00 J Do Mił. Bożego o dar życia w. dla  + ojca Franciszka Wieczorka w 3-cią  r. śm., matki Heleny, cioci Łucji, wujka Roberta Hadzika, oraz babci z obu. Stron.

13.02.2019 r.

18.00 J Do Mił. B. i MB Miłosiernej o dar życia w. dla + mamy Anny Kaczmarzyk.

14.02.2019 r.

Św. Cyryla mnicha i Metodego biskupa

Patronów Europy

Do Bożej Op. i św. Walentego z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą Bożą opiekę ,  potrzebne łaski i bł. Boże dla całej rodziny.
18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla  + córki  Beaty, męża Pawła, ++ rodziców i teściów ++ rodzeństwa i ++ z rodziny z obu stron, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

15.02.2019 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla   + Kazimiery Matyja w

30-ty dzień po śmierci.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia wiecznego  + Władysława Borowskiego w 1-wszą  rocznicę  śmierci .

16.02.2019 r.

Do B. Op. i MBNP z podziękowaniem  za przeżyte lata, za dar zdrowia, wszystkie otrzymane łaski i opiekę Bożą w całej rodzinie Haliny i Antoniego Wodarczyk. z okazji. 50-tej r. ślubu, a dla ++ rodziców i rodzeństwa, oraz krewnych z obu stron o dar życia wiecznego

–  Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Ewalda w 15-tą r. śm., ++ rodziców  i teściów.

–  Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Jana w rocznicę śmierci, matki Małgorzaty, + Magdaleny ++ dziadków Jadwigi i Ignacego, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

17.02.2019 r.

V zwykła

Do B. Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i bł. Boże  z ok. urodzin, oraz za + męża i ++ rodziców z obu stron o dar życia wiecznego.

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla  ++ rodziców Magdaleny i Pawła i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

PiP Do Mił. B. o dar życia wiecznego  dla + mamy Heleny na pamiątkę urodzin, oraz za ++ ojców Jana i Czesława.

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

Jutro przypada Dzień Chorego, dlatego chciejmy w sposób szczególny podarować im ten dzień.

Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszej Parafii.

Sakrament Pokuty przed każdą Mszą św.

We wtorek Msza św. szkolna i spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

W Piątek Msza św. dla młodzieży i spotkanie dla kandydatów do bierzmowania

W Urzędzie Gminy Ciasna przyjmowane są zapisy par małżeńskich, które w ciągu całego roku 2019 obchodzić będą 50-, 55-, 60-, 65- lecie swego pożycia małżeńskiego.