/ Wrzesień 18, 2022/ Ogłoszenia parafialne

18.09.2022 r.

XXV zwykła

Do  Mił. B. za + męża Wojciecha w 2-gą r. śmierci, dla + mamy Marii w 4-tą r. śmierci, córki Agaty w 24 r. śmierci i ++ z rodz.

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i opiekę i bł.  Boże w rodzinie, oraz za ++ rodziców, teściów i dziadków z obu stron.

Do Mił. B. za ++ braci Stefana w 21-tą r. śm. i Serafina, ++ rodz., dziadków i + Stanisława.

12.00 PiP Do Bożej Op. z  podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i bł. Boże i opiekę MB dla Sandry  i Adriana w 1-wszą r. ślubu.
19.09.2022 r.  Poniedziałek  7.00    J

PiP Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie  z ok. urodzin Sylwii, oraz za + męża Alfreda.
20.09.2022 r.

18.00 PiP Za ++ męża Henryka, syna Maksymiliana, rodziców Marię i Karola, Annę i Wilhelma, szwagrów, ++ z rodzin Gruca i Trinczek , dusze opuszczone, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodz.
21.09.2022 r.

Św. Mateusza  Apostoła i Ewangelisty

W int. dobroczyńców naszej parafii.

PiP Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże z okazji r. ślubu i urodzin, oraz + wnuka i ++ rodziców .
22.09.2022 r.

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i opiekę i bł.  Boże z ok 85-tej r. urodzin.

18.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca  Jerzego Michalik, rodz. Marii i Karola Trinczek teściowej Anny Michalik, dla  ++ z rodziny Michalik i za dusze op.
23.09.2022 r. Piątek

Św. Ojca Pio z Pietrleciny

Za ++ kapłanów.

18.00 PiP Z  podziękowaniem  Panu Bogu  za otrzymane łaski  z prośbą o Bożą opiekę, zdrowie i błogosławieństwo na każdy dzień dla Moniki i Damiana z ok. kolejnej r. ślubu.
24.09.2022 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Henryka Wieczorek w

30-ty dzień po śmierci.

J Do  Mił. B. o dar życia w. dla + Henryka Kuc w 30-ty dzień po śmierci.

18.00 J Do  Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Jana w 10-tą r. śm., dla + matki Marii na pamiątkę urodzin i dla ++ z rodziny i pokr. z obu stron.
25.09.2022 r.

XXVI zwykła

Do Mił. B. i MBNP o dar życia w. dla + matki Łucji na pamiątkę urodzin, dla + ojca Jakuba w r. śmierci, oraz o dar zdrowia, Bożą opiekę i błogosławieństwo w rodzinie.

Do  Mił. B. za + matkę Weronikę w 35-tą r. śmierci, ojca Feliksa, męża Rudolfa, dla ++ teściów, dla + siostry Adeli i ++ z rodziny,  oraz o zdrowie i bł. B. w rodzinie.

11.00 PiP Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i opiekę Boże dla Adama w dniu  ur., oraz za ++ rodziców, brata i teścia.

Sakrament Pokuty można przyjąć przed każdą Mszą św.

W poniedziałek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Charbela.

Msze św. dla wszystkich dzieci uczęszczających do szkoły we wtorki o godz. 18.00, jeszcze w kościele parafialnym.

Klasy starsze, w ramach przygotowania do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania mają swoje spotkania w poszczególne,

Wyznaczone dla nich dni:

w środy klasa VI, w czwartki klasa VII i w piątki klasa VII.

Oczywistością jest uczestnictwo w niedzielnej Mszy św., comiesięczne korzystanie z sakramentu pokuty udział w nabożeństwach i osobista praca nad sobą.

W czwartek od godz. 17 do 18.00 w kościele PiP adoracja Najświętszego Sakramentu.

W niedzielę 18 września na Górze św. Anny dożynki diecezjalne.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na budowę nowego kościoła p.w. św. Jana Pawła II w Opolu.